کد خبر 736734
۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵

مسابقه اوزال در صدای مرکز خلیج فارس به منظور پرکردن اوقات فراغت مخاطبان و ایجاد رقابت سالم درفضایی شاد مسابقه تلفنی اوزال را روی آنتن می برد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صدای مرکز خلیج فارس به منظور پرکردن اوقات فراغت مخاطبان و ایجاد رقابت سالم درفضایی شاد مسابقه تلفنی اوزال را روی آنتن می برد. «اوزال» به معنی بادبان است و این مسابقه در پنج مرحله اطلاعات عمومی، حدس شغل و حدس شیء یا آثار تاریخی، حدس یک سریال و سوالات عمومی‌ کارشناس درباره استان و آداب و رسوم مردم هرمزگان طراحی شده است . مسابقه به صورت تلفنی و با دو شرکت کننده ای که در مراحل مختلف به سوالات مطرح شده پاسخ می دهند، روی آنتن می رود.

مسابقه اوزال در صدای مرکز خلیج فارس به منظور پرکردن اوقات فراغت مخاطبان و ایجاد رقابت سالم درفضایی شاد مسابقه تلفنی اوزال را روی آنتن می برد. «اوزال» به معنی بادبان است و این مسابقه در پنج مرحله اطلاعات عمومی، حدس شغل و حدس شیء یا آثار تاریخی، حدس یک سریال و سوالات عمومی‌ کارشناس درباره استان و آداب و رسوم مردم هرمزگان طراحی شده است . مسابقه به صورت تلفنی و با دو شرکت کننده ای که در مراحل مختلف به سوالات مطرح شده پاسخ می دهند، روی آنتن می رود.

«اوزال» به معنی بادبان است و این مسابقه در پنج مرحله اطلاعات عمومی، حدس شغل و حدس شیء یا آثار تاریخی، حدس یک سریال و سوالات عمومی‌ کارشناس درباره استان و آداب و رسوم مردم هرمزگان طراحی شده است .

مسابقه به صورت تلفنی و با دو شرکت کننده ای که در مراحل مختلف به سوالات مطرح شده پاسخ می دهند، روی آنتن می رود.

مسابقه اوزال روزهای یکشنبه و جمعه ساعت 13 به تهیه کنندگی عباس ایرانمنش و اجرای امید تنی از رادیو خلیج فارس پخش می‌شود.

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام/

کد خبر 736734

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =