تشکیل جلسه شورای مسکن پردیس برای اولین بار و پس از سالها در فرمانداری

معاون عمرانی شهرستان پردیس از تشکیل جلسات شورای مسکن پس از چندین سال در فرمانداری خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، امین قنبری سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان پردیس در خصوص تشکیل جلسه شورای مسکن این شهرستان تصریح کرد: پردیس را همه با نام ساخت مسکن می‌شناسند اما شورای مسکن این شهرستان متاسفانه طی سال‌های پیش از سوی فرمانداری تشکیل نشده بوده و برای اولین بار طی چند روز گذشته در فرمانداری پردیس تشکیل جلسه داد و به بررسی مشکلات این حوزه با مدیران شهرستانی پرداخت.

وی افزود: پردیس یکی از بزرگترین کارگاه های عمرانی کشور است که بیشترین تقاضای مسکن را دارد اما طی سال‌های اخیر شورای مسکن این شهرستان عملا تشکیل نشده بود و این شورا می توانست مشکلات بسیاری را که در همه این سالها شهرستان با آن درگیر بوده را مرتفع سازد.

معاون فرماندار تاکید کرد: در شورای مسکن از سوی فرمانداری نمایندگان شرکت عمران، شهرداری ها و ادارات خدمات رسان دعوت شده و به بررسی مشکلات مسکن شهرستان می پردازند و روال تحویل مسکن ها بررسی می شود اما شورای مسکن شهرستان پردیس طی سالیان اخیر اصلا برگزار نشده بوده! در شهرستانی که ده سال است درگیر پروژه مسکن مهر بوده است.

قنبری بیان کرد: هفته گذشته بعد از سالها انبوهی از مشکلات تلنبار شده این حوزه در شورای مسکن فرمانداری پردیس با حضور مدیران عنوان و بررسی شد و خاموشی برخی معابر فازهای ۵ و ۱۱ که مدتهاست مشکل ساز بوده در این جلسه با حضور روسای اداره برق و عمران بررسی و حل شد.

وی یادآور شد: بسیاری از موضوعات حوزه مسکن می تواند در این جلسات عنوان و براحتی در شورای مسکن حل شود.

معاون فنی عمرانی فرمانداری نیز از برپایی دومین جلسه شورای مسکن در هفته جدید با حضور استاندار خبر داد و افزود: امیدداریم بسیاری از مشکلات بخش مسکن در این جلسه نیز حل شود.


انتهای پیام/*

کد خبر 736778

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =