گروگان‌گیر کودک ۴ ساله پس از گرفتن چک گریخت

با تلاش کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی کرج، یک پسر بچه ۴ ساله که به دلیل اختلاف مالی پدرش با شخصی ربوده شده بود در کمتر از ۶ ساعت به آغوش خانواده اش بازگشت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این خصوص بیان داشت: نخستین روز تیرماه امسال خبری مبنی بر ربوده شدن یک پسر ۴ ساله به دلیل اختلاف مالی پدرش با شخصی سابقه دار به مرکز پیام پلیس آگاهی استان اعلام و با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه دستور کار کارآگاهان اداره جرائم جنایی قرار گرفت.

سرهنگ نادربیگی

وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که فرد گروگانگیر مقداری بدهی به پدر کودک ربوده شده داشته و در ازای دریافت پول یک برگ چک به عنوان رسید به نامبرده سپرده بود که با ربودن فرزند این شخص، در ازای آزادی کودک برگه چک را در خواست کرده است.

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: در ادامه کاراگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به رد زنی مخفیگاه متهم شده و با تماس حاصل کردن با وی عواقب این اقدام را به او گوشزد کردند که به حمدالله اقدامات پلیس مثمر ثمر واقع شده و گروگانگیر طفل ربوده شده را به یکی از آشنایان خود تحویل داده و متواری شد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به تحویل کودک به خانواده‌اش، تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیر فرد گروگانگیر ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس آگاهی امروز به میزانی از توانمندی رسیده که حرفه ای ترین مجرمان را در کوتاه ترین زمان در هر نقطه که مخفی شده باشند دستگیر و تحویل قانون می دهد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 736795

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =