«سندباد»؛ آشنایی با جهان از دریچه تجربه‌ جهانگردان

«سندباد» با هدف آشنایی مخاطبان ایرانی با کشورهای مختلف جهان از دریچه روایات و بازگویی تجربه جهانگردان سایر کشورها تهیه شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، «سندباد» یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه دو سیماست که با هدف آشنایی مخاطبان ایرانی با کشورهای مختلف جهان از دریچه روایات و بازگویی تجربه‌های جهانگردان سایر کشورها از ایران و همچنین ایرانیان ساکن کشورهای دیگر تهیه شده است.

یکی از اهداف برنامه «سندباد» پرداختن به موضوعات مختلف کشورهای متفاوت در حوزه فرهنگ و سبک زندگی در فرمی جدید و متنوع شامل بخش‌های گوناگونی چون گفت‌وگو، مصاحبه، گزارش، مستند و مناظره است.

محور اصلی این برنامه گفت‌وگو با جهانگردان و گردشگران خارجی و ایرانیانی است که به نحوی تجربه زیست یا ارتباط با خارج از ایران را داشته‌اند. پرداختن به موضوعات مختلف در حوزه سبک زندگی و همچنین جزئیات مغفول مانده در این حوزه از رویکردهای مهم برنامه محسوب می‌شود.

همچنین ارتباط بدون میانجی و مستقیم با شرح زندگی مسافران از فرهنگ‌های مختلف و شنیدن روایات و تجربیات بی‌واسطه آن‌ها تصویری واقعی و بدون کژتابی‌های نشات گرفته از شبکه‌های مجازی و رسانه‌های خبری را به دست می‌دهد.

برنامه «سندباد» هر هفته دوشنبه حوالی ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۷:۰۰ و ۱۵:۰۰ خواهد بود.

منبع : آنا

انتهای پیام/

کد خبر 736894

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =