اقدامات قابل توجهی در حوزه معیشت کارکنان ارتش انجام شده است

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا گفت: اقدامات قابل توجهی در حوزه معیشت کارکنان ارتش انجام شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در آیین افتتاح پروژه ۳۱۲ واحدی مهر ولایت ۳، منازل مسکونی کوی شهید نامجو نیروی زمینی ارتش طی سخنانی اظهار داشت: این پروژه نشانگر بخشی از توانمندی نیروی زمینی ارتش در حوزه مهندسی و ساخت منازل مسکونی است که کار قابل توجه و تجلیلی است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که ارتش ۲ اقدام را در دستورکار خود قرار دهد یکی تلاش در حوزه معیشت کارکنان و دیگری تلاش در ارتقای توان رزم که باید گفت در بخش نخست ما هر چه تلاش کنیم در قبال مجاهدتی که عزیزانمان در ارتش دارند کم است؛ اما در عین حال وظیفه داریم همت کرده و در همه عرصه‌ها به بهترین نحو و کیفیت خدمات را به این عزیزان ارائه دهیم.

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در ادامه اقدامات انجام شده در حوزه معیشت در ارتش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه تاکنون اقدامات قابل توجهی در حوزه معیشت کارکنان انجام شده که امروز بخشی از آن مورد افتتاح قرار گرفت و امیدواریم افرادی که از این منازل مسکونی استفاده می‌کنند زندگی خوب و آرام را داشته باشند.

سردار شیرازی خاطر نشان کرد: اصل سرمایه امروز ما بر نیروی انسانی متکی است و باید تلاش کنیم تا از نیروی انسانی کیفی و متخصص بهره مند شده و تا حد توان از این ظرفیت‌های ارزشمند در جهت رسیدن به اهداف استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه تاکنون تلاش‌های زیادی در عرصه‌های مختلف رزمی، آموزشی و بهبود وضعیت معیشتی انجام شده ادامه داد: اما با این حال همچنان فاصله زیادی با نقطه مطلوب داریم؛ همچنین باید قدردان سرمایه‌های داخلی باشیم و از ظرفیت سربازان که نیروی انسانی جوان ما هستند استفاده کنیم و آنان را به خوبی آموزش داده و بر مهارت‌های فردی و اجتماعی شان بیفزاییم که بعد از دوران خدمت مقدس سربازی با کوله باری از تجربه وارد جامعه شوند.

سردار شیرازی با اشاره به نقش نیروی زمینی در ستاد رزم و دفاع از کشور، گفت: وقتی به جنگ‌های امروز جهان نگاه می‌کنیم در می‌یابیم که نیروی زمینی نقش محوری را ایفا می‌کند به عنوان مثال در جنگ اوکراین و روسیه با وجود اینکه روسیه یک قدرت موشکی و هوایی است، اما بخش اعظم این جنگ بر عهده نیروی زمینی این کشور است.

وی در پایان گفت: خوشبختانه نیروی زمینی امروز مقتدرانه ایستاده و با تمام وجود در خدمت انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس است و امیدواریم که خداوند متعال به ما توفیق دهد تا بتوانیم راه درست را طی کرده و از ظرفیت‌های موجود در راستای رسیدن به اهداف متعالی استفاده کنیم.

منبع: مهر
انتهای پیام/
کد خبر 736939

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =