دولت یک اَبَر وزیر برای وزارت کار انتخاب کند

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نمایندگان مجلس نگران وزارت کار هستند و دولت باید این نگرانی را از نمایندگان مجلس دور کند آن هم با انتخاب یک اَبَر وزیر و یک فرد شایسته.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اوضاع و احوال وزارت کار، اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از آقای رئیسی انتظار دارند که کسی را در مسند وزارت کار بگذارد که بتواند از پس اداره کردن این وزارتخانه برآید.

وی افزود: این دولت در وزارت کار تجربه تلخی را تجربه کرد زیرا کسی را در این جایگاه گذاشت که در قامت این وزارتخانه نبود از این رو رئیس جمهور باید فردی را به عنوان وزیر کار معرفی کند که ابتدا در قامت این وزارتخانه باشد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز کشور در حوزه کار، رفاه و تعاون با مشکلات عدیده ای روبه رو است و باید شخصی بزرگ و کاربلد بر صندلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بنشیند تا بتواند از مشکلات فعلی کشور در حیطه کاری این وزارتخانه بکاهد.

بابایی کارنامی با اشاره به فعالیت سرپرست جدید وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصریح کرد: بنده از آقای زاهدی‌وفا اطلاعاتی ندارم و نمی دانم که ایشان می تواند از پس این وزارتخانه بر بیاید یا نه ولی دولت باید به نوعی یک ابر وزیر برای وزارت کار انتخاب کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس نگران این وزارتخانه هستند و دولت باید این نگرانی را از نمایندگان مجلس دور کند آن هم با انتخاب یک فرد شایسته.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

کد خبر 736964

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =