رتبه‌بندی معلمان اجرایی نشود از ابزارهای نظارتی استفاده می‌کنیم

نماینده مردم شهریار در مجلس گفت: گویا علی‌رغم تذکرات، گوش شنوایی در سازمان برنامه و بودجه برای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان وجود ندارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین حق‌وردی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری شفاهی گفت: پیش از این تذکری داده بودم مبنی بر اینکه دولت در اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان اهمال کرده، اما گویا علی‌رغم تذکرات، گوش شنوایی در سازمان برنامه و بودجه برای اجرای دو قانون وجود ندارد.

وی افزود: یکی قانون رتبه‌بندی و دیگری لایحه بودجه سالجاری که هر دوی آن را دولت ارائه داده بود.

نماینده مردم شهریار در مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه فرصت دولت برای تدوین آیین‌نامه اجرایی این قانون سپری شده است و با عنایت به اینکه آغاز اجرای قانون از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ مصوب شده عملاً با کارشکنی مسئولان سازمان برنامه و بودجه معلوم نیست اجرای این قانون از چه زمانی آغاز شود.

حق‌وردی خاطرنشان کرد: به مسئولان سازمان برنامه و بودجه تذکر می‌دهم که مجلس اجازه نمی‌دهد قانون مصوب، اجرا نشود یا به صورت ناقص اجرایی شود. لذا برای بار آخر تذکر می‌دهم در اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان بیش از این تعلل صورت نگیرد در غیر این صورت مجلس از تمام ابزارهای نظارتی خود استفاده می‌کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

کد خبر 737160

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =