گروه‌های جهادی بسیج با ۵۰۰ هزار کنشگر آماده نقش‌آفرینی‌اند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گروه‌های جهادی بسیج سراسر کشور که یک شبکه مردمی جوان، مومن، انقلابی و پای کار را شامل می‌شود، با بیش از ۵۰۰ هزار کنشگر جهادی در میادین خدمت آماده نقش‌آفرینی است.

به گزارش سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در اجتماع بزرگ «روایت جهاد» که با حضور مشترک ۶ هزار نفر از گروه‌های جهادی و فعالان فضای مجازی بسیج در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد اظهار کرد: جهادگران تشنه خدمات و سازندگی و جهادگران جهاد تبیین در فضای مجازی در جوار مرقد مطهر بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضور به هم رسانده‌اند.

وی گفت: بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی و فرزندان ملت ایران در پاسداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به ملت کارنامه درخشانی را رقم زد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: تشکیلات بسیج در گام دوم انقلاب نیز آماده شده است تا گام‌های بزرگی را در خدمت به میهن ایران اسلامی بردارد.

سردار سلیمانی تاکید کرد: این اجتماع به نیابت از گروه‌های جهادی بسیج سراسر کشور که یک شبکه مردمی جوان، مومن، انقلابی و پای کار را شامل می‌شود، با بیش از ۵۰۰ هزار کنشگر جهادی در میادین خدمت آماده نقش‌آفرینی است.

وی تصریح کرد: این شبکه در خدمت به آرمان‌های بزرگ ایران برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب برای پیمودن گام دوم انقلاب اسلامی با استفاده از همه ظرفیت‌های ملت با محوریت جوانان و روحیه جهادی و جهش در پیشرفت بر آن است که تحقق اهداف تعیین شده از سوی رهبر فرزانه انقلاب در گام دوم را اجرایی کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حمایت از حرکت‌ها و گروه‌های جهادی بسیج و نقش‌آفرینی جوانان به منظور تحقق شبکه سایبری مردمی انقلاب اسلامی اقدامات بسیار عمیقی در دستور کار قرار گرفته و یکی پس از دیگری در حال تحقق هستند.

سردار سلیمانی ادامه داد: فرزندان ملت در ساختن الگوی جذاب جمهوری اسلامی و تحقق آرمان‌های امام راحل و تدابیر رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر خوش درخشیده و کارنامه درخشانی را در گام دوم انقلاب رقم خواهند زد.

انتهای پیام/*

کد خبر 739981

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =