کد خبر 740180
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
همه با هر لباس و مسئولیتی در کنار مردم سیل‌زده 

این روزها که شاهد وقوع سیل در نقاط مختلف کشور هستیم، همه با هر لباسی خود را به مناطق سیل‌زده رسانده و کمک حال مردم هستند . 

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این روزها وقوع سیلاب در برخی استان‌های کشور شرایط زندگی را برای سیل‌زدگان دشوار کرده و خیلی‌ها خود را برای امدادرسانی به مناطق‌ سیل‌زده رسانده‌اند.

در این میان مسئولان شهرستان ری نیز لباس خدمت را به تن کرده و در کنار نیروهای جهادی امداد رسانی را آغاز کرده‌اند .

فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ری با حضور در روستای سیل‌زده مزداران بخشی از روستا را تحویل گرفته و با برنامه‌ریزی و همراهی حمید زمانی فرماندار جهادی شهرستان ری کمر همت را به کار بسته‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ری ضمن ابراز همدردی با مردم شریف مزداران، گفت: در چند روز گذشته تیم‌های جهادی را به منطقه اعزام کردیم که در حال حاضر مشغول به خدمت رسانی هستند.

روح‌الله قنبری عنوان کرد: البته با توجه به انباشت گل و لای در منطقه نیروی انسانی کارایی لازم را نداشته و ادوات لجستیکی نیاز است.

فرماندار شهرستان ری نیز ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده و سرکشی از تیم‌های اعزامی شهرستان ری، با توجه به نیاز به ادوات لجستیکی در منطقه هماهنگی لازم را با ادارات و دستگاه‌های مختلف انجام داد تا با حضور به موقع امداد رسانی را ادامه دهند.

انتهای پیام/*

کد خبر 740180

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =