کد خبر 740337
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
بازداشت ۱۳ شرور خطرناک در خوزستان

 رئیس پلیس خوزستان از دستگیری ۱۳ نفر از اراذل و اوباش در اجرای طرح کنترل اراذل و اوباش در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار "سید محمد صالحی"رئیس پلیس استان خوزستان در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با اراذل و اوباش و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح دستگیری و کنترل اراذل و اوباش سطح استان توسط پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی استان طی ۲ روز گذشته به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: به منظور جلوگیری و پیشگیری از هرگونه شرارت، عربده کشی، زور گیری و همچنین دستگیری اراذل و اوباش خطرناک استان که دارای سوابق کیفری و پرونده های مفتوحه قضائی می باشند، تعداد ۲۵۰ نفر احضار و مورد رصد و کنترل اطلاعاتی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در این طرح ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی تعداد ۱۳ نفر از اراذل و اوباش استان که دارای پرونده های کیفری اعم از سرقت، شرب خمر ، اخاذی و ضرب و جرح عمدی بودند، را دستگیر کردند.

رئیس پلیس استان خوزستان تصریح کرد: در اجرای این طرح یک قبضه سلاح شورشی، تعدادی سلاح سرد به همراه مقادیری مواد مخدر کشف شد.

سردار صالحی تاکید برخورد قانونی با مخلان نظم و امنیت عمومی، به شهروندان توصیه کرد: هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه جرائم اجتماعی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

علی رنجکش

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 740337

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =