تجمع عزاداران حسینی در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی+تصاویر

گروهی از مردم تهران با برگزاری تجمعی در میدان فلسطین حملات هوایی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تجمع کنندگان با سردادن شعارهایی همچون « مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل» و « هیهات من الذله» انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع، پلاکاردهایی در محکومیت جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی و همچنین تصاویری از کودکان شهید این حمله حمل می‌کردند. همچنین تعدادی از شرکت کنندگان پرچم ایران، فلسطین و حزب الله به همراه داشتند.

آغاز تجمع عزاداران حسینی در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی

در این مراسم «خالد القدومی»، رئیس دفتر جنبش حماس در تهران با بیان اینکه ما بر سر جهاد و برادری، عهد بسته‌ایم، گفت: در ابتدا به ملت و رهبران کشور بزرگ ایران که همواره به خوبی حامی و پشتیبان برادران مردم مظلوم فلسطین بوده و هستند سلام و درود می‌فرستم.ملت ایران و فلسطین با هم برادر هستند و کسی نمی‌تواند بین ما تفرقه بیاندازد.

آغاز تجمع عزاداران حسینی در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی

وی با تأکید بر اینکه دشمن کودک‌کش صهیونیستی در برابر هدف قرار دادن غیر نظامیان در روزهای اخیر مسئول است، تصریح کرد: نبرد ما با رژیم صهیونیستی ادامه دارد و هدف راهبردی این نبرد، زوال و نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین از نهر تا بحر است.

«قدومی» اضافه کرد: ما می‌خواهیم کشور فلسطین با پایتختی قدس شریف تشکیل شود.

آغاز تجمع عزاداران حسینی در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی

رئیس دفتر جنبش حماس در تهران در تشریح ابعاد نبردهای اخیر فلسطینیان با رژیم صهیونسیتی اظهار کرد: نه فقط در غزه، بلکه در کرانه باختری و قدس شریف، فلسطینیان حدود ۲۰ نقطه با صهیونیست‌ها وارد نبرد شدند و این یک جنگ تمام‌عیار است.

آغاز تجمع عزاداران حسینی در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی

قدومی در پایان تاکید کرد: آنهایی که جان خود را در راه دفاع از فلسطین فدا کردند قیام و انقلاب حسین را حفظ کردند. ما ملت امام حسین (ع) هستیم. سلام بر روح پر فتوح حاج قاسم سلیمانی که به این شعار تاکید کردند. ما ملت پیروز و ملت حسین (ع) هستیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 740463

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =