سرهنگ جلیلیان خبر داد:

تحقق امنیت محله‌محور با اجرای ۱۴ طرح رعد

بسیاری از موفقیت‌های خود را مدیون اصحاب رسانه هستیم
کد خبر 740696
۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷
تحقق امنیت محله‌محور با اجرای ۱۴ طرح رعد

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با اجرای ۱۴ مرحله طرح رعد کوشیده‌ایم امنیت محله‌محور در سطح محلات اجرایی و هر چه بیشتر محقق شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در حاشیه نشست صمیمی با اصحاب رسانه بیان داشت: نیروی انتظامی با تغییر دولت تفاوت ساختاری چشمگیری نخواهد داشت و همچنان تحت امر مقام عظمای ولایت خواهد بود.

سرهنگ جلیلیان گفت: پاسخگو بودن پلیس به طوری است که با دریافت گزارش بلافاصله در محل حضور پیدا کرده و سامانه ۱۹۲ و ۱۹۷ برای دسترسی آسان در اختیار عموم مردم قرار دارد.

وی اظهار داشت: بیش از یک سال از ارتقاء سرکلانتری پلیس پیشگیری به فرماندهی انتظامی شهرستان ری می‌گذرد که یکی از اولویت‌های ماموریتی ما در این مدت برخورد قاطع با اراذل و اوباش می‌باشد و محله‌ای نباید وجود داشته باشد که این افراد برای مردم مزاحمتی ایجاد کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: در همین راستا بسیاری از مناطق پاکسازی شده، پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها را در دستور کار داشتیم و با تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر برخورد جدی صورت گرفت.

سرهنگ جلیلیان مطرح نمود: همچنین با قاچاقچیان و مفسدین اقتصادی توسط پلیس اقتصادی برخورد خوبی صورت گرفت تا شاهد افزایش فعالیت این افراد در شهرستان ری نباشیم.

وی افزود: در حوزه معضلات اخلاقی و برخورد با جرائم باندی و سازمان یافته نیز ورود کرده از دیگر فعالیت‌های شاخص فرماندهی انتظامی شهرستان ری بوده است.

سرهنگ جلیلیان تاکید داشت: امنیت مردم خط قرمز پلیس ری بوده و در ۱۴ طرح رعد برگزار شده امنیت محله محور را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

وی بیان داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ رتبه اول اشراف را در کشور بدست آورده و کسب رتبه اول پلیس فاتب توسط فرماندهی انتظامی شهرستان ری از افتخارات ما است.

سرهنگ جلیلیان افزود: همچنین در رزمایش‌های برگزار شده و کاهش و مهار جرائم و دستگیری‌ها نیز رتبه برتر از آن خود کردیم.

جلیلیان یادآور شد: در موضوع هوشمندسازی و استفاده از سامانه‌ها به ویژه ارتباط الکترونیکی با حوزه قضایی و بازجویی آنلاین رتبه اول را کسب کردیم که به صورت پایلوت در کشور، در سطح شهرستان ری رقم خورد.

این مقام انتظامی گفت: ما از جنس مردم هستیم و ضمن تعهد به تامین امنیت، شانه به شانه مردم در جامعه و مناسبت‌های مختلف حضور داریم.

وی تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که در قبله تهران در خدمت مردم هستیم و ایشان را از نیاز امنیتی به حوزه‌های دیگر تهران بی‌نیاز کرده‌ایم.

سرهنگ جلیلیان تاکید داشت: بی‌شک کم و کاستی هایی در کار داریم که انشاءالله با رفع آن یک امنیت مثال‌زدنی خواهیم داشت.

وی افزود: بسیاری از موفقیت‌ها را مدیون اصحاب رسانه و افسران جنگ نرم هستیم که روح امیدواری را به مردم دمیده و در خاموشی تلاشی بی‌وقفه داشته‌اند.

سرهنگ جلیلیان اظهار داشت: طرح پاکسازی میدان شهرری از بساط فروش‌ها طی یک اقدام فرادستگاهی انجام شد چرا که متولی امر شهرداری است و از این ارگان خواسته شد که محلی برای این دستفروشان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: اما متاسفانه با بی‌توجهی مدیریت شهری شهرداری این موضوع ریشه‌کن نشده است که لازم است اقدام فوری صورت پذیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطر نشان کرد: با هدف برخورد با مالخر و معتادین متجاهر در محل میدان شهرری نیز افزایش نیرو خواهیم داشت تا شاهد چنین صحنه‌هایی در سطح شهر نباشیم.

کد خبر 740696

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =