خبرنگاران به لایه‌های پنهانی و درونی موضوعات بپردازند/ شایسته‌گزینی؛ راهکار عبور از تنگناها

فرماندار شهرستان ری گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران با عبور از پوسته‌های بیرونی، به لایه‌های پنهانی و درونی موضوعات بپردازند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های شبکه خبری تهران‌نیوز، حمید زمانی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، اظهار کرد: نقش رسانه و خبر در پیشبرد امور شهری بر کسی پوشیده نیست، بنابراین انتظار می‌رود خبرنگاران به دنبال موضوعات مهم و اثرگذار در زندگی مردم باشند.

وی گفت: خبرنگاران در انعکاس موضوعات از بیان تفاسیر و استنباط‌های شخصی پرهیز کرده و به واکاوی و بازگویی لایه‌های درونی و عمقی اخبار بپردازند.

فرماندار شهرستان ری خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه به دنبال لایه‌های پنهانی مسائل و مشکلات شهرستان ری بوده و از پرداختن به حواشی و موضوعات غیر مهم خودداری کنند.

زمانی بر ضرورت شایسته‌گزینی و گماردن نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف مرتبط با موضوعات شهری و شهرستانی تاکید و تصریح کرد: معتقدم تحقق این مهم بستر مناسب و دورخیزی برای عبور از مشکلات و معضلات است.

وی ادامه داد: یکی از عمده وظایف بنده به عنوان فرماندار انتخاب نیروهای متعهد، متخصص و کارآمد در مناصب مدیریتی، کاری و تخصصی است، تا از این طریق موضوعات در مسیر صحیح خود هدایت و اجرایی شوند.

فرماندار شهرستان ری افزود: با قوت و قدرت در مقابل همه اقداماتی که به نفع مصالح و منافع مردم شهرری نباشد، می‌ایستم.

زمانی گفت: در کنار همه مشکلات و کاستی‌های موجود اما نباید فراموش کرد که ظرفیت‌های عظیمی در حوزه شهرستان ری وجود دارد که با بهره‌گیری از پتانسیل فعالان بخش خصوصی می‌توان بر بسیاری مشکلات فائق آمد.

وی عنوان کرد: تنها با تکیه بر منابع اعتباری و بودجه‌های دولتی نمی‌توان به دنبال رفع مشکلات و معضلات بود، از این‌رو استفاده از توان بخش خصوصی ضرورت مهمی است که نباید از آن غافل ماند.

انتهای پیام/*

کد خبر 740797

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =