کد خبر 740874
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
طرح ضربتی پلیس امنیت کلید خورد

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات پایتخت از دستگیری ۴۶ نفر از اراذل و اوباش در طرح ضربتی برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات در حاشیه طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان محلات، برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، حاملان و فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز از دستگیری ۴۶ نفر از اراذل و اوباش شهر تهران خبر داد و گفت: در راستای برقراری و ارتقای امنیت عمومی و همچنین ایجاد حس رضایتمندی در شهروندان، ماموران پلیس اطلاعات تهران طرح مقتدرانه و ضربتی برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان محلات، برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، حاملان و فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و .. را اجرا کرده و برای دستگیری متهمان پرونده های مرتبط با شرارت، اوباش گری و همچنین قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز به محل اختفای آنان اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات تهران موفق شدند طی چندین عملیات جداگانه، چندین باند قاچاق سلاح را منهدم کرده و در مجموع ۴۶ نفر از اراذل و اوباش سطح دار و مزاحمان محلات که دارای پرونده های شرارت و درگیری و نزاع دسته جمعی بودند را دستگیر و از مخفیگاه آنان نیز تعداد قابل توجهی سلاح گرم و سرد شامل ۲۸ قبضه اسلحه جنگی و شکاری ، ۱۸ قبضه شبه سلاح ، ۲۱ قبضه سلاح سرد، ۴ رشته دستبند ،۳ هزار و ۱۴۵عدد فشنگ و مهمات کشف کنند.

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: پلیس در راستای حفظ آسایش و آرامش شهروندان طرح های پاک سازی و برخورد با دارندگان سلاح های غیر مجاز و مخلان نظم و امنیت را درزمان های مختلف و با تمام توان در سطح شهر اجرا می کند و هیچ گونه مماشاتی با قانون شکنان ندارد.

منبع : فارس

انتهای پیام/

کد خبر 740874

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =