کد خبر 740876
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
اهانت به آرمان مقدس انسانی جنایت در حق بشریت است

حجت الاسلام آقامیری نوشت: اهانت به آرمان مقدس انسانی جنایت در حق بشریت است و فتوای امام خمینی در ارتداد سلمان رشدی خدمتی والا برای بشریت بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام سید حسین آقامیری درباره سلمان رشدی نوشت: برخورداری از امنیت معنوی و روحانی و ضمانت سعادت و عدالت در حیات مادی بشر، اساس همه نیازهای انسان است. بدون نظر به انسان مبرّای از همه کژی‌ها و نقص‌ها امکان تحقق آرمانشهر حیات طیبه انسانی از بین میرود و حرکت و وصول به مقامات معنوی در کنار زیست عدالت محور و سعادت مدار، تنها خیالی شیرین است.

ابرجنایتکاران شیطان صفت که هیچ ابائی از تئوریزه کردن آدمخواری ندارند حیات وحشتناک خود را در از نظر دور کردن انسان کامل می‌یابند. همه جنایت‌های عظیم از نقطه حرمت شکنی از حریم قدسی انسان کامل آغاز می‌شود. آزادی در سبّ انسان قدسی و الهی، توجیه تئوری زندگی نکبت بار و برده وار انسانی است که رئوس هرم زر و زور و تزویر ابلیسی، تدوین آن را به مزدوران فیلسوف نما سفارش می‌دهند و تثبیت آن را از بازیگران میمون خصلت رسانه‌ای طلب میکنند.

از این جهت است که حفاظت از عمله‌های مفلوک این سیاست شیطانی را mi۶ و cia و fbi به عهده دارند. صیانت حریم انبیاء و اولیاء الهی بالاترین اقدام در جهت صلح عمیق و پایدار و فراگیر است. هیچ خدمتی به انسانیت در جهت مقابله با آدم کشی، خیانت، جنایت، ظلم، استعمار و استثمار مانند هوشیار کردن بشر در برابر متجاوزان به حریم قدسی انسان کامل نیست.

شبهه علمی پاسخ علمی می‌طلبد، اما اهانت به آرمان مقدس انسانی جنایت در حق بشریت است. فتوای امام خمینی در ارتداد و اعدام سلمان رشدی از والاترین خدمت‌های آن ناجی انسان و بزرگ مرد الهی و حکیم برای نجات بشریت در این قرن بود. این روشن است که همه کسانی که دانسته و نادانسته در ساختار نظام برده داری کارتل‌های قدرت و ثروت جهانی هستند این بیدارباش امام حکیم ما را برنتابند.

تنها جان آرمان خواهان حقیقی و عدالت طلب و صلح جو که میتوانند سخاوتمندانه و کریمانه خود را فدای سعادت و کرامت انسانی کنند مخاطب دعوت دلسوزانه امام عزیز ماست. اقدام به اعدام سلمان رشدی اقدام به نجات انسانیت و پاسداشت کرامت انسان و عزم در رهایی بشریت از کمند آدمخواران شیک پوش و برده داران مدرن است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 740876

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =