درخواست از رئیس جمهور برای حل مشکل ترافیک تهران

عضو شورای شهر تهران گفت: به جایی رسیدیم که از رئیس جمهور می خواهیم تا مشکل ترافیک شهر تهران را برطرف کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور هشتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در جلسه گذشته پاسخ روشنی به کسانی که دل بسته بودند شورا در مسیر تفکر غلط آنها پیش برود، داده شد و جلسه گذشته روز اقتدار شورا بود.

وی با اشاره به ترافیک تهران گفت: رئیس جمهور برای کوچک‌ترین موضوعات مردم خود را به جمع آنها می‌رساند و اکنون ما به جایی رسیده ایم که از رئیس جمهور بخواهیم در این زمینه مداخله کند.

سروری ادامه داد: ظرفیت بزرگی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب داریم، با برگزاری نمایشگاه برای مردم دردسر و زحمت ایجاد می‌شود و تقاضا داریم نهادهای مرتبط ورود کنند تا این مشکلات برطرف شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه ساختمان در چنین فضایی که ترافیک ایجاد می‌کند، هیچ لزومی ندارد نباید بار دیگر شاهد برگزاری نمایشگاه در این محل باشیم که مردم را ساعات زیادی در ترافیک معطل نگه دارد.

وی با اشاره به حل مشکل مجموعه برنا در منطقه ۱۸ گفت: در بستر این اتفاق هفت هزار میلیارد تومان آورده برای شهر تهران ایجاد شد. با این اقدام مشکل ادامه اجرای طرح بزرگراه شهید بروجردی برطرف شد.

منبع: مهر

انتهای پیام/*

کد خبر 740921

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =