اصحاب رسانه؛ سربازان خط مقدم جهاد تبیین

امام جمعه رباط کریم گفت: اصحاب رسانه سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند .

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در مراسم تجلیل از خبرنگاران که با حضور فرماندار، شهرداران و اعضای شورای شهر و اصحاب رسانه برگزار شد گفت : شهر بدون رسانه شهری خاموش و مرده است .

وی ضمن اشاره به این‌ موضوع که باید به دغدغه های اصحاب رسانه و حمایت های لازم از آنان توسط مسئولین پرداخته شود ابراز داشت : باید به دغدغه های خبرنگاران پرداخته و توجه شود تا آنان بتوانند رسالت اصلی خویش را که همانا انعکاس اخبار موثق و بی طرفانه است به خوبی بپردازند.

امام جمعه رباط کریم گفت : رسالت خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی واقعیت های جامعه، نقد منصفانه و بی‌طرفانه ، آگاهی بخشی و روشنگری مردم در برابر توطئه های دشمنان نظام ،تقویت وحدت ملی میباشد .

وی همچنین افزود :شفاف سازی خدمات مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم را در حالی که بنگاه های خبر پراکنی دشمنان این نظام سعی در تحریف واقعیت ها ی موجود در کشور و کتمان جنایت های آمریکا در منطقه غرب آسیا را دارند از دیگر رسالت های مهم اصحاب خبر و رسانه میباشد .

حجت الاسلام والمسلمین ترابی در پایان گفت : خبرنگاران می توانند با نقد منصفانه ی خود و با انگیزه اصلاح و سازندگی جامعه و انعکاس مطالبات و نقطه نظرات مردم به گوش مسئولان به بازوهای توانمندی برای آنان تبدیل شوند.

انتهای پیام/*

کد خبر 740965

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =