تخریب بناهای غیرمجاز و آزادسازی ۳۰ هزار مترمربع اراضی کشاورزی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار گفت: در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی با تخریب ۳۰ قطعه ساخت و ساز غیر مجاز، ۳۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی این شهرستان رهاسازی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ پیمان فتاحی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز و در جهت اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی، ۳۰ قطعه ساخت و ساز غیرمجاز شامل دیوارکشی، استخر، آلاچیق و بناهای غیرمجاز با دستور مقام قضائی در شهر وحیدیه تخریب و ۳۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

وی بیان کرد: ماموران این فرماندهی پس از هماهنگی قضائی در اجرای ۱۳ فقره آرای قضائی و احکام صادره با همکاری کارشناسان اداره جهاد کشاورزی در اقدامی عملیاتی، از اراضی کشاورزی را رفع تصرف و اعاده به وضع سابق کردند.

این مقام انتظامی ارزش زمین‌های رهاسازی شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز علاوه بر اطلاع‌رسانی به ارگان‌های مربوط، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ نیز گزارش کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 740970

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =