خانه خبرنگاران شهرستان قدس افتتاح شد

آئین افتتاح خانه خبرنگاران شهرستان قدس با حضور مسئولان این شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رئیس اداره ارشاد شهرستان در این آئین افتتاحیه گفت: در حوزه کاری خبرنگاران با مشکلات عدیده‌ای روبرو بوده و با وجود سختی‌های کار از سوی خانه مطبوعات استان، اما پای خبرنگاران شهرستان ایستاده‌ایم و امیدواریم مردم شهرستان و مسئولان این منطقه از کشور از مزیت حضور اصحاب رسانه برخوردار شوند.

غلامرضا آبکار اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها با ساماندهی رسانه‌های فعال در فضای مجازی انجام و در جلساتی که با مجموعه مدیران مرتبط برگزار شده، به دنبال برقراری ارتباط مناسب در لوای قوانین کشور هستیم.

در ادامه معاون سیاسی فرماندار قدس نیز در آئین افتتاح خانه خبرنگاران، این اقدام مبارک را به اصحاب رسانه و مجموعه مدیران شهرستان تبریک گفت.
امیر عذیری خاطرنشان کرد: با راه اندازی این خانه، هم مردم می‌توانند برای ارائه گزارش‌های مدنظر مراجعه کنند و مسئولین هم می‌توانند با حضور در این خانه، نسبت به ارائه گزارش و توضیحات لازم در خصوص موارد پیش آمده اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: با صداقتی که میان خبرنگاران وجود دارد شاهد استحکام پایه‌های نظام، رشد و بالندگی شهرستان و آرامش سیاسی و اجتماعی خواهیم بود.

انتهای پیام/*

کد خبر 740974

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =