ستاره ملی‌پوش یک ماه قبل به پرسپولیس جواب منفی داد!

گفته می شود شماره ۱۰ تیم ملی، در حال حاضر علاقه ای به بازی در ایران ندارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پرسپولیس نقل و انتقالات را طوفانی شروع کرد و چند ستاره را به خدمت گرفت. با این حال یکی از پست هایی که سرخ پوشان در آن ضعف داشتند، پست مهاجم بود. یحیی گل محمدی در ابتدا به دنبال خرید یک مهاجم خارجی و یک مهاجم داخلی بود که گزینه های ایرانی مدنظر پرسپولیس هیچکدام جذب نشدند.

کریم انصاریفرد، علی علیپور و شهاب زاهدی دو گزینه اصلی ایرانی پرسپولیس در خط حمله بودند که ترجیح دادند در فوتبال اروپا بمانند.در کنار گزینه های ایرانی، باشگاه پرسپولیس از دو ماه قبل مذاکرات خود را برای جذب یک مهاجم خارجی آغاز کردند ولی جذب بازیکنان مدنظر یحیی گل محمدی یکی پس از دیگری منتفی می شد.

در نهایت و بعد از کش و قوس های زیاد، یورگن لوکادیای هلندی با عقد قراردادی یکساله به پرسپولیس پیوست و شاگرد یحیی گل محمدی شد. با وجود جذب لوکادیا گل محمدی همچنان خواهان جذب یک مهاجم دیگر است تا بتواند ضعف در خط حمله تیمش را برطرف کند. از همین رو طی روزهای قبل دوباره نام کریم انصاریفرد برای حضور در پرسپولیس مطرح شد. کریم که اردوی قبلی تیم ملی را از دست داد، هم اکنون بدون تیم است و اگر این شرایط ادامه پیدا کند، شانس حضور در جام جهانی را از دست خواهد داد.

با وجود علاقه یحیی گل محمدی/ ستاره ملی پوش یک ماه قبل به پرسپولیس جواب منفی داد!

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در مصاحبه دوشنبه شب خود و در پاسخ به سوال در خصوص جذب احتمالی کریم انصاری فرد اعلام کرد، مذاکره جدیدی با این بازیکن انجام نشده است و پیوستن کریم به تیم سابقش منتفی است. در واقع شماره ۱۰ باتجربه تیم ملی حدود یکماه قبل و وقتی برای اولین بار پیشنهاد پرسپولیس را دریافت کرد، به پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس جواب منفی داد و اعلام کرد قصد ندارد به فوتبال ایران بازگردد.

همانطور که قبلا هم نوشتیم، همسر کریم مخالف بازگشت این بازیکن به ایران است و می خواهد همسرش جایی در نزدیکی یونان به فوتبالش ادامه دهد. ضمن اینکه یکی از دلایلی که انصاری فرد به پیشنهاد پرسپولیس داد، این بود که مهاجم تیم ملی نمی خواهد از دختر خردسالش دور باشد و ترجیح می دهد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد.

منبع : خبرورزشی

انتهای پیام/

کد خبر 741021

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =