۷ حلقه چاه به شبکه تامین آب شرب دماوند افزوده شد

فرماندار دماوند از اضافه شدن ۷ حلقه چاه آب شرب جدید به شبکه تامین آب شرب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، رضا طاهرخانی، در این باره گفت: پس از وقوع سیل رسوبات و گل و لای ناشی از آن وارد چاه‌ها و چشمه های آبی شهر دماوند شد که این موضوع باعث شد مشکلاتی در تامین آب شرب به وجود بیاید که با پیگیری های انجام شده و جلسات مستمر و تامین ظرفیت جدید این مشکل با تلاش شبانه روزی در حال رفع شدن است.

وی عنوان کرد: بر سر تامین منافع مردم با هیچ شخصی تعارف نداریم و مردم باید خروجی کار و اقدامات دستگاه‌ها در مدیریت بحران را به طور ملموس شاهد باشندـ

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: طی روزهای اخیر چند جلسه برگزار و بازدیدهایی از مخازن آب شرب انجام شده و سطح آب شرب موجود در این مخازن به صورت مستمر و شبانه روزی پایش می‌شود، البته شرایط آبی در مخازن در طی چند هفته گذشته در وضعیت مناسبی نبودند.

طاهر خانی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۷ حلقه چاه جدید در شهر دماوند جهت تامین آب شرب اضافه شده و اعتبار لازم برای تعمیر و اصلاح شبکه آب شرب به طول ۱۷ کیلومتر تخصیص یافته که عملیات آن آغاز شده است.

وی تاکید کرد: با پیگیری های انجام شده هم اکنون مشکل قطعی‌های آب در شهر دماوند به حداقل رسیده است، البته انتظار می‌رود شهروندان در مصرف بهینه آب همکاران آب و فاضلاب را یاری نمایند. تاکید ما بر تامین آب شرب و سالم برای شهروندان است .

انتهای پیام/*

کد خبر 741044

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =