کد خبر 741099
۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
آیین معارفه شهردار پیشوا برگزار شد

ا«محمدی» به عنوان شهردار جدید پیشوا معارفه شد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز،آیین تکریم و معارفه سید جمال محمدی به عنوان شهردار جدید پیشوا با حضور هادی گورابی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران، نوش آبادی نماینده مردم دیار پانزده خرداد در مجلس، تاجیک نوری فرماندار، مرتضی طهماسبی دادستان شهرستان و دیگر اعضای شورای تامین ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری پیشوا برگزار شد.

در این مراسم سید جمال محمدی که سوابقی همچون مسئول حراست فرمانداری پیشوا، مسئول حراست شهرداری قرچک ،مسئول حراست شهرداری های پیشوا و آبعلی و سوابق متعدد دیگری را در شهرداری های استان تهران به همراه دارد به عنوان شهردار جدید پیشوا شد.

هادی گورابی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران در این‌ مراسم‌ اظهار کرد: پیشوا با وجود امامزاده جعفر(ع) به عنوان یک شهر مهم استان مطرح است که حب اهل بیت در آن جاری است.

وی ادامه داد: پیشرفت همه جانبه و توسعه پایدار شهر ها را نداریم و باید در این راستا واژه رشد را بخوبی معنا کنیم.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: معضلات مهم این است که ما تک بعدی رشد کرده‌ایم و آنگونه که باید در تمامی ابعاد به صورت توسعه همه جانبه حرکت نکرده‌ایم.

هادی گورابی افزود: در پیشوا نیز امیدواریم شاهد توسعه و رشد همه جانبه شهر باشیم و شهردار جدید پیشوا موارد مطرح شده در حکم‌ استاندار را حتما مدنظر داشته باشد.

وی با تاکید بر فساد ستیزی در امور مدیریت شهری گفت: فساد ستیزی و دینداری از جمله موارد مهم در حکم شهردار است که امیدواریم با نگاهی سالم و پاک نسبت به فساد ستیزی در مدیریت شهری اقدام شود.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بیان کرد : علم‌مبارزه با فساد در شهرداری‌ها بسیار مهم است زیرا در قسمت‌های مختلف باید بر تمامی قوانین علم و اشراف داشت که امیدواریم تمامی موارد مدنظر باشد.

در این مراسم حکم شهردار پیشوا که از سوی محسن منصوری استاندار تهران صادر شده بود به سید جمال محمدی به عنوان شهردار جدید پیشوا اهدا و از زحمات دو ماهه فاطمه طاری سرپرست شهرداری پیشوا نیز تقدیر شد.

انتهای پیام/

کد خبر 741099

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =