نیروهای مسلح آماده دفاع از مرزها و منافع نظام هستند

فرمانده ارشد نظامی آجاد در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هر شرایطی آماده دفاع از مرزها و منافع نظام هستند.

به گزارش شبکه خبری تهران‌نیوز، امیر جلیل شاطری صبح پنجشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در مرکز استان بیان داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در هر شرایطی آماده‌اند تا از مرزها و منافع نظام در هر نقطه از جهان دفاع کنند.

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز هر چه داریم از برکت دوران دفاع مقدس است، گفت: با وجود اینکه بیش از ۷۶ کشور جهان به صدام کمک می‌کردند، رزمندگان دلیر ما با دست خالی همه تکنیک‌ها و تاکتیک‌های دشمن را بر هم زدند.

شاطری تاکید کرد: دفاع مقدس به ما اقتداری داد که نتیجه آن خود باوری ملی است و امروز نیروهای مسلح ایران نه تنها از منافع ملی کشور دفاع می‌کنند بلکه در هر جایی که مسلمانان و مظلومی در خطر باشند، به آنها کمک می‌کنند.

وی بیان داشت: به آمریکا اعلام کرده‌ایم که در هر جایی از جهان که منافع ما را به خطر بیندازید، ما هم منافع شما را به خطر خواهیم انداخت.

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح با استفاده از تسلیحات و تجهیزات نظامی ساخت ایران از مرزهای کشور دفاع می‌کنند و به هر کسی که قصد تجاوز به کشور ما را داشته باشد، درس فراموش نشدنی خواهیم داد.

در این مراسم یگان‌های پیاده و خودرویی نیروهای مسلح مستقر در مرکز استان از مقابل جایگاه رژه رفتند و چتربازان غیور تیپ ۶۵ هوابرد هم با پرش از هلی‌کوپتر یک بار دیگر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

کد خبر 743564

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =