کد خبر 743601
۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
خروش مردم انقلابی ورامین علیه فتنه‌گران

مردم انقلابی و همیشه در صحنه ورامین امروز با حضور در خیابان‌ها علیه اغتشاشگران و فتنه‌گران خروشیدند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران‌نیوز، با فوت مهسا امینی یکی از هموطنان سقزی در استان تهران که بر اثر سکته قلبی صورت گرفت موجی از شایعه‌پراکنی، اتهامات و مظلوم‌نمایی از سوی دشمنان، سلطنت‌طلبان، رسانه‌های خودفروخته و بیگانه، منافقین و جنایتکاران علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی آغاز شد.

دشمنان ایران و اسلام که جنایت‌شان در دنیا بی‌نظیر بوده و در طول تاریخ مردم زیادی را در سرتاسر دنیا به طرز فجیع به قتل رسانده‌اند حال دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند!

آمریکای‌ جنایتکار، گروهک تروریستی منافقین، معاندین، رسانه‌های خودفروخته و خیانتکار به ملت بزرگ و انقلاب ایران اسلامی، غرب و استکبار و رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی که در ارتکاب جنایات و آدم‌کشی دست بسیاری دیگر از جنایتکاران را از پشت بسته‌اند حال دلسوز مردم ایران ازجمله خانواده مرحوم امینی شده‌اند!

دشمنان داخلی و خارجی در حالی انواع اتهامات را به نیروی خدوم و انقلابی انتظامی وارد می‌کنند که این نیرو با تلاش مثالزدنی امنیت را به مردم ایران هدیه داده است و در موضوع فوت مهسا امینی نیز پلیس کوچک‌ترین برخورد فیزیکی را آن مرحوم نداشت و براساس بررسی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان امنیتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیسیون داخلی کشور و شوراها اتهام ضرب و شتم مرحوم امینی ساخته ذهن دشمنان بوده و این موضوع به جد مردود شده است.

بعد از فوت مرحوم امینی دشمنان خارجی با اجیر کردن اراذل و اوباش و عوامل داخلی تلاش داشتند در کشور فتنه به پا کنند که خوشبختانه به اهداف پلید خود نرسیدند و شکست ذلت‌بار دیگری را تجربه کردند.

اما امروز مردم انقلابی و همیشه در صحنه ورامین با محکوم کردن توهین فتنه‌گران و اغتشاشگران به مقدسات دینی خروشیدند و نشان دادند همواره حامی و عاشق انقلاب اسلامی و ایران هستند.

مردم انقلاب ورامین در حالی بساط فتنه و فتنه‌گران را برای همیشه جمع کردند که مشاهده کردند که فوت مرحوم امینی تنها ابزاری در دست عده‌ای اغتشاش‌گر و فتنه‌جوست تا شهرها را به آشوب بکشند، اما مردم انقلابی ورامین خواب فتنه‌گران را برای همیشه به کابوس تبدیل کردند.

امروز از زن و مرد، دختر و پسر، پیر و جوان، کودک و نوجوان و ... در ورامین به خیابان‌ها آمدند تا با خروش انقلابی بیعت مجددی را با امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ببندند و اعلام بدارند که آقاجان جان ما در مقابل شما هیچ است و اجازه نمی‌دهیم ذره‌ای غم به دل شما راه یابد و بساط فتنه و فتنه‌گری را از کشور برمی‌چینیم.

حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی، امام جمعه ورامین امروز در جمع مردم حضور یافت و به سخنرانی پرداخت و مردم نیز همصدا با شعارهای انقلابی و شعار علیه فتنه‌گران و اغتشاشگران تظاهرات را ادامه دادند.

تظاهرات خودجوش و انقلابی ورامین در حالی امروز در این شهر برپا شد که روز گذشته عده‌ای از اراذل و اوباش در این شهر اقدام به آتش زدن اموال مردمی و ایجاد آشوب و اغتشاش کرده بودند که امروز با حضور مردم فتنه‌گران برای همیشه به زباله‌دان تاریخ انداخته شدند.

انتهای پیام/*

کد خبر 743601

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =