بصیرت لازمه پیشرفت کشور است/ مردم گول عوامل داخلی دشمن را نخورند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران عاشق نظام و انقلاب هستند، گفت: مردم گول عوامل دشمن در داخل را نخورند.

فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران‌نیوز بصیرت را لازمه پیشرفت کشور برشمرد و اظهار کرد: مردم ایران همواره در طول تاریخ نشان داده‌اند که توطئه‌شناس بوده و اهداف پلید دشمنان را شناسایی کرده و خنثی می‌کنند.


بیشتر بخوانید:

خروش مردم انقلابی ورامین علیه فتنه‌گران


وی اضافه کرد: البته فوت مهسا امینی مردم ایران و مسئولان را متأثر کرد و مردم با خانواده این مرحوم ابراز همدردی کردند، اما روسای قوای سه‌گانه اعلام آمادگی کردند که با قدرت و سرعت پرونده را مرحوم امینی را پیگیری می‌کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی با طراحی‌های خود عوامل‌شان را در داخل ساماندهی کرده و اغتشاش به راه انداختند، اما مردم گول عوامل دشمن را نخوردند و صف‌شان را از فتنه‌گران جدا کردند.

رحمانی متذکر شد: مردم ایران همواره نشان داده‌اند که با بصیرت همگام و همراه انقلاب اسلامی و نظام هستند و آگاهانه از ارزش‌های نظام خود دفاع و صف خود را از سلطنت‌طلبان، معاندین و فتنه‌گران جدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: منافقین که سابقه جنایت زیادی در کشور دارند، در این کارزار دمیدند و به خیال خود فکر کردند می‌توانند نظام را دچار مشکل کنند، اما مردم با بصیرت و آگاهی خود فتنه‌گران را برای همیشه به ذلت مواجه کردند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: حضور مردم در راهپیمایی جمعه اول مهر نشان داد که کید دشمنان به خودشان بازگشته و مردم همیشه در صحنه با حضور پرشور خود بساط فتنه‌گران را برای همیشه جمع می‌کنند.

رحمانی تبیین کرد: اغتشاشگران قطعاً با حضور مردم به انزوا خواهند رفت و نخواهند توانست اهداف پلید و شوم خود را در کشور اجرا کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 743620

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =