وطن‌فروشان دیروز، امروز نگران خاک ایران شده‌اند

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: همان افرادی که روزگاری به خاک کشور چوب حراج زدند حالا نگران ایران شده اند! این افراد کی و کجا برای حفظ این آب و خاک هزینه داده اند که امروز با اجیر کردن اراذل و اوباش و رها کردن آن ها در کف خیابان، نگرانی خود نسبت به وضعیت ایران را ابراز می کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران‌نیوز، سردار رستمعلی رفیعی آتانی به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه قزوین که ظهر امروز در مسجد النبی برگزار شد، اظهار کرد: به نمایندگی از رزمندگان پرافتخار قزوین از سپاه عزیز، ارتش غیور، بسیج مردمی و نیروی شریف انتظامی به تجلیل و تکریم دستاوردهای عظیم و بی شمار دفاع مقدس می پردازم.

وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری دستاوردهای دفاع مقدس همچون یک «گنج» ارزشمند است و همه وظیفه داریم از این گنج در راستای سربلندی ایران اسلامی استفاده کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: با وجود آنکه همه دنیا ایثار و اقتدار مردم ما را در دفاع از این آب و خاک مشاهده کردند چند سالی است جماعتی که ملت ایران با مشت آهنین و اراده فولادین خود آن ها را از کشور بیرون و آواره کرد، صدا بلند کرده اند و اعلام می کنند ما نگران خاک ایرانیم و ما دوست دار ایران هستیم، وطن فروشان دیروز، امروز خود را حامی وطن معرفی می کنند.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: حاج قاسم سلیمانی و شهدای عزیز به آموختند که امام(ره) با پشتوانه ملت انقلابی و اربعینی حرکت خود را آغاز کرد و با تکیه بر همین مولفه، کاری کرد ایران به بستری برای جاری شدن اسلام و مبانی آن تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: هنر امام(ره) این بود که اسلام و ایران را برای تحقق هدفی متعالی به یکدیگر برساند و جایی را که تحت سلطه مستکبران عالم به ویژه آمریکای جنایتکار قرار داشت را به مسیر اقتدار و عزت هدایت کند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به زوایای مختلف سالهای دفاع مقدس گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان با محوریت شیطان بزرگ به خاک ما تعرض کردند، امام(ره) با تکیه بر مبانی اسلام و منطق وطن پرستی، ملت شریف ایران را پای کار آورد و اجازه نداد ذره ای از این خاک به دست نااهلان بیفتد.

سردار رفیعی آتانی افزود: به تاریخ ۷٠٠ ساله اخیر توجه کنید و ببینید دشمنان چه بر سر کشور ما آوردند و چگونه اعتبار ما را تهدید کردند. این در حالی است که در این تاریخ پرفراز و نشیب افرادی همچون رضا خان و محمد رضا پهلوی بودند که به ارتش تا بن دندان مسلح خود می نازیدند اما در میدان عمل حرفی برای گفتن در برابر دشمن نداشتند.

وی اضافه کرد: همان افرادی که روزگاری به خاک کشور چوب حراج زدند حالا نگران ایران شده اند! این افراد کی و کجا برای حفظ این آب و خاک هزینه داده اند که امروز با اجیر کردن اراذل و اوباش و رها کردن آن ها در کف خیابان، نگرانی خود نسبت به وضعیت ایران را ابراز می کنند؟

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: دشمنان و خائنان بدانند همانطور که امام حسین(ع) با خون خود به خاک کربلا ارزش داد ما نیز این آب و خاک را حرم می دانیم و تا پای جان مدافع آن هستیم. دلسوزان واقعی ایران آن هایی هستند که در این خاک زندگی می کنند، برای عزت آن خون داده اند و از اعتبار و آبروی خود مایه گذاشته اند.

سردار رفیعی آتانی گفت: ملت ما نشان داده حرف نمی زند و عمل می کند. در دوران دفاع مقدس با همه دشواری ها، ما بیت المقدس و فتح المبین را بعد از خیانت های افرادی چون بنی صدر به پیروزی رساندیم و نشان دادیم در دفاع از آرمان های خود فریب دشمن را نمی خوریم.

وی در ادامه بیان کرد: امروز کشور ما مقتدر است و نمونه آن را در بیان صریح و شجاعانه رئیس جمهور در اجلاسیه اخیر سازمان ملل می توان مشاهده کرد، همانطور که در گذشته شهید رجایی با نشان دادن ظلم های ساواک و رژیم پهلوی، ذات خبیث استکبار را رسوا کرد، آیت الله رئیسی نیز با در دست داشتن تصویر منقش به چهره شهید حاج قاسم سلیمانی سند جنایت آمریکای پلید را مقابل دیدگان دنیا قرار داد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان با اشاره به حوادث روزهای اخیر، اظهار کرد: اراذل و اوباش و بزرگان و تصمیم گیران آن ها که در این چند روز به امنیت جامعه آسیب زدند در برابر ملت شریف ایران اسلامی عددی به حساب نمی آیند چراکه مردم عزیز بارها ثابت کرده اند پای انقلاب و شهدا ایستاده اند.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: متاسفانه در روزهای اخیر در حق نیروی انتظامی شریف و متعهد به اخلاق و رافت اسلامی جفا شد و دشمنان تمام توان خود را برای آسیب زدن به اعتماد مردم نسبت به این مجموعه دلسوز و پای کار به میدان آوردند.

وی خاطرنشان کرد: با این وجود ملت ما همواره قدردان زحمات و خدمات نیروی غیور انتظامی است و این عزیزان بدانند در صحنه دفاع از مردم تنها نیستند و همه ما در کنار آن ها قرار داریم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) همچنین خطاب به مردم گفت: تسویه حساب شما ملت بزرگوار با دشمنان و بدخواهان این آب و خاک بر عهده فرزندان تان در سپاه است، سپاه و پاسداران جان بر کف به خوبی عمق راهبردی دشمن را می شناسند و شک نکنید همچون عین الاسد و دیرالزور، پاسخ محکمی به دشمنان می دهیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 743629

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =