مسئولان نباید تاب دیدن نگرانی مردم را داشته باشند

برای وجود نازنین پیامبر(ص) بسیار دشوار بود که گرفتاری مردم را ببیند و این خصوصیت باید سرلوحه زندگی مسئولان ما باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به مناسبت فرارسیدن رحلت پیامبر اکرم(ص) مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک، حجت الاسلام والمسلمین عامری مسئول رسیدگی به امور مساجد شهرستان ری، بابایی بخشدار کهریزک، کلهر شهردار کهریزک، قضاتلو شهردار باقرشهر و دیگر مسئولین در مسجد روستای کبیرآباد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عامری در این مراسم گفت: مردم بدانید ما پیامبری از جنس شما فرستادیم، پیامبر مثل شما خانواده، کسب و کار، همسر، خوشی و غم دارد پس هیچ بهانه‌ای نیست برای گمراهی نیست که پیامبر تافته جدا بافته بوده است.

وی بیان داشت: برای وجود نازنین پیامبر(ص) بسیار دشوار بود که گرفتاری مردم را ببیند و این خصوصیت باید سرلوحه زندگی مسئولان ما باشد.

مسئول رسیدگی به امور مساجد شهرستان ری تاکید داشت: گاهی شنیدیم پیامبر(ص) زمانی که می‌شنید کسی در حال مرگ است چنان با شتاب می‌رفت که چیزی به پا نداشت تا مبادا شیطان دین آن شخص را برباید.

حجت الاسلام عامری اظهار داشت: اولین اولویت باید دین مردم باشد و در ادامه معیشت مردم تا مردم گرفتار نبوده و نگران نباشند.

وی افزود: تا جایی پیامبر(ص) خودش را وقف مردم کرد که آیه آمد تو داری به جایی می‌رسی که خود را فدای مردم کنی و این بیش از چیزی است که به تو ابلاغ شده است.

گفتنی است در ادامه این مراسم نماز جماعت با حضور ساکنان اهل تسنن روستا اقامه شد.

کد خبر 743783

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =