حیدری‌منش:

بصیرت ملت بساط فتنه‌گران را برچید

عزت و اقتدار امروز ثمره خون‌ شهدا است
کد خبر 743952
۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
بصیرت ملت بساط فتنه‌گران را برچید

فرماندار شهرستان فیروزکوه عزت، اقتدار و استقلالی که امروز در میهن خود داریم را مدیون خون پاک شهدا دانست و گفت:بصیرت و دشمن‌شناسی ملت ایران بساط فتنه‌گران را برچید و نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد حیدری منش، فرماندار شهرستان فیروزکوه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: روحیه آزادگی و پایمردی و دلاوری شهدای گرانقدر این روستا همچنان جاودانه مانده و با یادواره های شهدا که هرساله در این روستا برگزار می شود یاد و خاطره شهدای عزیز زنده نگه داشته می شود چراکه عزت، اقتدار و استقلالی که امروز در میهن خود داریم به میمنت خون پاک این شهدا است و توشه‌ای که کودکان، نوجوانان و جوانان ما برای آینده دارند تأسی به همین سیره ارزشمند شهدا است.

وی افزود: ایجاد و شکل‌گیری روحیه ایستادگی، اتحاد و انسجام ملی، اقتدار نظامی کشور، صیانت از مرزهای کشور و بازدارندگی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقاومت در برابر دشمن از دستاوردهای دفاع مقدس بود.

حیدری‌منش همچنین خاطرنشان کرد: در دولت سیزدهم با رویکرد دولت مردمی موفقیت‌های زیادی کسب شد و شرایط کشور به سمت ثبات و آرامش نسبی هدایت شد و موفقیت‌های زیادی نصیب مردم شد که دشمنان نتوانستند آرامش مردم را تحمل کنند و در صدد فتنه در کشور برآمدند؛ در همین ایام عضویت ایران در پیمان شانگهای دستاورد اقتصادی مهمی را برای کشور ایجاد نمود که باعث دلسردی بیگانگان شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به برگزاری باشکوه اربعین حسینی، بیان داشت: برگزاری برنامه اربعین باشکوه و تاریخی که به فرمایش مقام معظم رهبری "ما امسال بزرگترین اربعین تاریخ را تجربه کردیم" نیز موفقیتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

وی حفظ امنیت پایدار در یک سال گذشته را از موفقیت‌های دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و تاکید کرد: دشمن به دنبال بزنگاهی برای خدشه‌دار کردن این امنیت بود و با شکل دادن فتنه‌ای با عنوان ضدیت با حجاب و با هدف تجزیه ایران و ضربه به نظام اسلامی درصدد مورد تهدید قرار دادن امنیت ملی بود.

فرماندار شهرستان فیروزکوه بیان کرد: اما با هوشیاری و ولایت‌مداری مردم در قالب راهپیمایی باشکوه مردمی که در شهرستان فیروزکوه نیز پس از نماز جمعه شکل گرفت در تاریخ انقلاب اسلامی این بزنگاه برای همیشه ماندگار شد؛ ما مردمی داریم که در فتنه‌ها پای نظام ایستاده‌اند و در راستای فرمان ولی انقلابی عمل می‌کنند تا دشمنان و فتنه‌گران را ناامید کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 743952

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =