تخریب ویلای میلیاردی غیرمجاز در روستای مزداران فیروزکوه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه گفت: این بنا که به صورت غیر مجاز ساخته شده بود، پس از صدور رای قانونی تخریب شد.

رضا فرازی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در خصوص تخریب ویلای میلیاردی در روستای سیل زده مزداران، اظهار کرد: پرونده ویلای غیر مجاز به دادگاه ارجاع و در دادگاه تجدیدنظر نیز منجر به ایجاد صدور رای شد؛ جهاد کشاورزی بنا بر وظیفه قانونی خود اقدام به تخریب بنای مورد نظر کرد.

وی افزود: گشت ویژه امور اراضی جهاد کشاورزی به صورت مرتب و روزانه حتی در روزهای تعطیل با ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد متخلفان را شناسایی می‌کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: در خصوص تخریب بنای غیرمجاز روستای سیل‌زده، از سامانه مراجع قانونی حکم ابلاغ و علاوه بر حکم، طی دو مرحله تماس تلفنی با مالک درخواست جمع‌آوری و تخریب ابلاغ شد متاسفانه اقدامی صورت نگرفت.

فرازی بیان کرد: از همان روز اول که احداث فنداسیون کرده بودند و بنا در حال احداث بود که تصاویر هم در پرونده موجود می‌باشد اخطاریه صادر شد؛ متاسفانه مالک بی توجهی کرده و در نهایت حکم قطعی قلع و قمع صادر شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه در ادامه بیان داشت: در این مدت مخصوصا حبله رود فیروزکوه سیلی که اتفاق افتاد باعث خسارات بسیار بالایی شد که یکی از علتهای خسارات و ورود سیلاب به منازل ساخت و ساز های غیرمجاز بود که باعث انحراف سیلاب شد؛ ما در خصوص تخریب بنای منطقه سیل زده مطالبه ی مردمی از همان منطقه راهم داشتیم؛ مردم منطقه حبله رود طی مکاتبه ای خواستار تخریب بنای های غیر مجاز شده بودند.

انتهای پیام/*

کد خبر 744002

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =