رمز پیروزی انقلاب اسلامی اتکا به قواعد الهی است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه افتتاح ساختمان جدید سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقرشهر گفت: پس از 43 سال از انقلاب اسلامی ما قدرت زیادی کسب کردیم اما همچنان قابل مقایسه با دشمنانمان نیستیم چرا که آن‌ها نیز در این سال‌ها پیشرفت بسیاری داشتند و رمز این پیروزی علیه دشمن قدرتمند اتکا به قواعد الهی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، آیین افتتاح ساختمان جدید سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقرشهر با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، زمانی فرماندار ویژه شهرستان ری، حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک، حجت الاسلام درگاهی امام جمعه حسن آباد، حجت الاسلام بهرامی امام جمعه قلعه نو، بابایی بخشدار کهریزک، معینی رئیس شورای اسلامی بخش، قضاتلو شهردار باقرشهر، کلهر شهردار کهریزک و دیگر مسئولین برگزار شد.

سردار فدوی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: حتی با تلاش و پژوهش بسیار هم نمی‌نوانید یک کلمه بیش‌تر و یا کمتر از اسلام پیدا کنید و این مکتب که مکتب اسلامی است براساس قاعده‌های اصلی که خداوند در قرآن مشخص کرده استوار است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بیان داشت: اگر ما براین قاعده‌ها نبودیم تا به الان هزاران بار از بین رفته بودیم و روال دنیا چیزی غیر از این است.

وی افزود: پس از 43 سال از انقلاب اسلامی ما قدرت زیادی کسب کردیم اما همچنان قابل مقایسه با دشمنانمان نیستیم چرا که آن‌ها نیز در این سال‌ها پیشرفت بسیاری داشتند و رمز این پیروزی علیه دشمن قدرتمند اتکا به قواعد الهی است.

سردار فدوی خاطر نشان کرد: وقتی لشکر اسلام توسط پیامبر(ص) در جنگ احد و حنین رهبری می‌شد شکست خورد چرا که به فرمان پیامبر(ص) عمل نکرده و امکان شهید شدن پیامبر وجود داشت و همه به جز امیرالمومنین(ع) فرار کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: اگر ما نیز به تکالیفمان عمل نمی‌کردیم خداوند ما را پیروز نمی‌کرد، ما در این سال‌های طولانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به وظایف خود که خدا مشخص کرده پایبند بودیم و خداوند این پیروزی‌ها را برای ما رقم زده است.

وی گفت: سردمدار دشمنی با ایران، آمریکا است و مابقی دشمنان و گروه‌ها، دنباله‌رو این شیطان بزرگ هستند که در پی هر روالی برای دشمنی با ملت ایرانند.

سردار فدوی مطرح نمود: گاهی برای دشمنی طراحی می‌کنند و گاهی نیز موجی را برای ضربه به ایران اسلامی صید می‌کنند، اینکه این شیطان خبیث برای کسی دلسوزی کند در حالی که در لحظه‌ای ۱۸۰ هزار نفر را از بین برد، فکر باطلی است.

وی تصریح کرد: در خباثت آمریکا همین بس که هنوز برای قتل ۱۸۰ هزار نفر عذرخواهی نکرده اما عده‌ای دشمنی آشکار آمریکا را درک نکرده و فکر می‌کنند دلسوز یک دختر شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در تمامی تاریخ جز دشمنی با پیامبر(ص) و حضرت علی(ع) هیچ عداوتی بالاتر از دشمنی آمریکا با ایران پیدا نمی‌کنید، تنها ابوسفیان و همراهان و معاویه و پیروانش از آمریکا قوی‌تر بودند اما به جز این دو مورد در تمامی ادوار هیچ خصومتی بالاتر از خصومت آمریکا با ایران نیست.

انتهای پیام/*

کد خبر 744003

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =