ورزشکاران با انسجام ملی آرامش را به کشور بازگردانند

قهرمان سابق ووشوی جهان با اعلام برائت از اغتشاشگران گفت: ورزشکاران در مواقع فتنه باید مردم را به آرامش دعوت کرده و موجب انسجام جامعه شوند.

حسین اوجاقی، قهرمان سابق ووشوی جهان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران‌نیوز با اعلام انزجار و برائت از اغتشاشات اخیر در کشور، اظهار کرد: در موقعیت حساس و مواقعی که در کشور بحران ایجاد شده، ورزشکاران برای کمک به آرامش جامعه پیشقراول بوده‌اند.

وی اضافه کرد: ورزشکاران همواره آرامش را به کشور هدیه داده‌اند، چراکه به کشور عرق دارند و عاشق ائمه اطهار علیهم‌السلام هستند و پرچم کشورمان را در میادین بین‌المللی بالا برده‌اند و با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار علیهم‌السلام همواره مردم را شاد کرده‌اند.


بیشتر بخوانید:

شعار علیه علی کریمی در تجمع امت رسول الله (ص)


قهرمان سابق ووشوی جهان عنوان کرد: ورزشکاران همچنین در مواقع بحران با حضور در مناطق محروم از مردم حمایت کرده‌اند و در مواقع فتنه نیز ورزشکاران باید مردم را به آرامش دعوت کنند و موجب انسجام جامعه شوند.

اوجاقی در ادامه توضیح داد: اخلاق‌مداری منشور کمیته المپیک بوده و احترام به خصایل انسانی است و بزرگان ورزش ما نیز در گذشته اینگونه بوده‌اند و جوانمردی و پهلوانی را سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌اند.

وی توضیح داد: باید با دعوت مردم به آرامش و ایجاد انسجام همه از قانون پیروی کنیم و ناهنجاری و اغتشاش مسئله‌ای را حل نمی‌کند و حتماً با احترام گذاشتن به قوانین کشور بسیاری از مشکلات رفع می‌شود.

قهرمان سابق ووشوی جهان تصریح کرد: مردم ایران همواره هوشیار بوده‌اند و مقابل اغتشاشات و فتنه ایستاده‌اند.

اوجاقی تصریح کرد: تجمع امت رسول‌الله(ص) نیز تأثیر زیادی بر کاهش بحران داشت و موجب انسجام مردمی شد.

انتهای پیام/*

کد خبر 744099

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =