کد خبر 744298
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳
هنرمند باید حرفش را در هنرش بزند

هوشنگ توکلی بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تئاتر گفت: به طور کلی اگر اظهار نظری از سوی هنرمندان وجود دارد باید معقولانه و به دور از شتاب زدگی یا برانگیختن احساسات باشد، زیرا تبعات هر نوع نظری بدون داشتن سواد رسانه‌ای می تواند در جامعه تاثیر منفی داشته باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران‌نیوز، هوشنگ توکلی پیرامون برخی از اظهار نظرها توسط هنرمندان در فضای مجازی طی روزهای اخیر گفت: از نظر من هنرمند باید حرفش را در هنرش بزند و اگر مخالفتی با موضوعی دارد و یا حتی با موضوعی موافق است چه به حق و چه به نا حق باید آن را به زبان یک هنرمند و با آگاهی به مخاطب عرضه کند تا مخاطب را گمراه نکند.

وی در همین رابطه ادامه داد: به طور کلی شخصا ارتباطی با فضای مجازی ندارم و علاقه‌ای هم ندارم که در این فضا اظهار نظر داشته باشم، به طور کلی اگر هم اظهار نظری هست باید معقولانه و به دور از شتاب زدگی یا برانگیختن احساسات باشد، زیرا تبعات هر نوع نظری بدون داشتن سواد رسانه‌ای می تواند در جامعه تاثیر منفی داشته باشد.

هنرمند باید با آگاهی به مسائل اطرافش واکنش نشان دهد

توکلی در همین راستا تاکید کرد: هنرمند باید با آرامش و آگاهی به مسائل نگاه کند، باید به اتفاقات زمان بدهد و در مورد آنها فکر کند تا بتواند دریافت و برداشت درستی از آن داشته باشد، در این صورت است که در مقام یک هنرمند عمل کرده است.

این بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما و تئاتر درباره فعالیت‌های خود در عرصه هنر اظهار کرد: فعلا به دلیل مشکلاتی که بعد از اغتشاشات پیش آمده اکثریت فعالیت ها به مشکل برخورد کرده است، پیشنهاداتی برای بازی بوده اما در حال حاضر نمی‌توان به کاری پیوست.

توکلی خاطرنشان کرد: به امید خدا با آرام شدن فضا در روزهای آینده تمرینات نمایش جدیدم را آغاز خواهم کرد، این نمایش را برای اجرا در سالن اصلی تئاتر شهر آماده می کنم و امیدوارم بتوانیم در این اثر به هنر واقعی بپردازیم.

منبع : فارس

انتهای پیام/

کد خبر 744298

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =