رفیعی:

دشمنان با تمام نیرویشان حریف پیشرفت‌های ایران نشدند

مردم هیچ‌گاه از انقلاب خسته نمی‌شوند
کد خبر 744323
۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
دشمنان با تمام نیرویشان حریف پیشرفت‌های ایران نشدند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان با تمام نیروهایشان به جنگ جمهوری اسلامی آمدند و حریف ما نشدند.

سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران‌نیوز با اشاره به روند رو به رشد ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی، سیاسی، دفاعی، علمی و ... با مضمون «لبیک یا خامنه‌ای» و «ایران قوی»، اظهار کرد: در راستای انجام کارهای اساسی یک سال زمان کافی نیست، اما دولت مردمی سیزدهم در این یک سال فعالیت‌هایی انجام داد که کم‌سابقه بود.


بیشتر بخوانید:

آمریکا؛ میدان‌دار اغتشاش


وی اضافه کرد: در دولت سیزدهم اتفاقاتی برای پیشرفت پایدار کشور رخ می‌دهد، چراکه به‌خصوص در دولت گذشته حرف، ادعا و شعار زیاد زده و داده شد، اما در عمل به نتایج سودمندی نرسید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بسیاری از تصمیمات دولت گذشته مقطعی بود (اگر نگوییم مخرب نبود) و دارای عمر کوتاه.

رفیعی متذکر شد: اما در دولت سیزدهم فعالیت بسیار خوب و ماندگاری صورت می‌گیرد و پیشرفت پایدار در حال تنظیم شدن است، به‌عنوان مثال پیوستن دائمی به سازمان همکاری شانگهای یا سازماندهی حقوق معلمان و بازنشستگان موضوعات کوچکی نیستند.

وی یادآور شد: بنابراین رسانه‌های معاند درصدد پوشش این پیشرفت‌ها نیستند و ذات حقیقی تغییر و تحولات مثبت در کشور با گذشت یک سال از عمر دولت سیزدهم با حمایت مقام معظم رهبری برای مردم ایران امیدآفرین بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: دشمن توانایی مشاهده حال خوب مردم را ندارد، به همین دلیل دست به حمایت از اغتشاشگران و فتنه‌گران می‌زند، بنابراین طبیعی است پیشرفت‌های ایران اسلامی در رسانه‌های معاند مطرح نمی‌شود.

رفیعی تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه برای حمایت از اغتشاشات و فتنه در ایران تمام‌قد ایستاده و از اغتشاشگران حمایت می‌کند و با تمام نیروهایش به جنگ جمهوری اسلامی می‌آید و حریف ما نمی‌شود.

وی تأکید کرد: هدف اصلی دشمن از جنگ روانی و ایجاد اغتشاش در ایران، مردم هستند، چراکه دوست ندارند مردم پای آرمان‌های خود بمانند و قصد خسته کردن مردم را دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: آیت‌الله رئیسی به دلیل پایبندی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمتگزاری به مردم در آینده اتفاقات بزرگ‌تری را در کشور رقم خواهد زد و اغتشاش ایجاد شده در کشور نیز کار دشمن است و مردم نیز باید با بصیرت ماندگار دوست را از دشمن تشخیص دهند.

رفیعی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به باز شدن گره‌ها از جمله ساماندهی حقوق معلمان و بازنشستگان نیز گفت: این موضوعات بسیار ماندگار شد و به دور از هیاهو و با وحدت دولت و مجلس در یک فضای منطقی به سرانجام رسید، در حالی که این موضوعات در دولت قبل کمتر دیده می‌شد.

انتهای پیام/*

کد خبر 744323

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =