بیانیه استقلال باعث شد درویش سخنگوی پرسپولیس شود!

بیانیه ای که چندی پیش باشگاه استقلال داد باعث شد تا هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرد مدیرعامل این باشگاه را به عنوان سخنگو انتخاب کند.

به گزارش شبکه خبری تهران‌نیوز، هیات مدیره پرسپولیس در آخرین نشست خود که با حضور همه اعضاء تشکیل شد، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه را به عنوان سخنگوی باشگاه تعیین کرد. به این ترتیب اعلام نظر رسمی باشگاه در مورد مسائل مختلف و مرتبط با مسائل اجرایی، مدیریتی و تشکیلاتی باشگاه با او خواهد بود.شنیدیم دلیل اینکه هیات مدیره پرسپولیس درویش را به عنوان سحنگو انتخاب کرد برمی گردد به بیانیه باشگاه استقلال!

چندی پیش خبیری با حضور در یک برنامه تلویزیونی حرف هایی در خصوص باشگاه استقلال و کاپیتان این تیم زد که واکنش تند و سریع باشگاه استقلال را به همراه داشت. فصل گذشته تنش زیادی بین دو باشگاه وجود داشت و بعد از انتشار بیانیه های رنگارنگ، مدیران دو باشگاه به کمیته اخلاق تعهد دادند این موضوع را پایان دهند. ولی صحبت های خبیری باعث واکنش آبی ها شد.

در همین خصوص هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت سخنگوی رسمی این باشگاه مدیرعامل باشد که اشراف بیشتری به مسائل دارد و می تواند تنش را از بین ببرد و دیگر شاهد بیانیه باشگاه های دیگر علیه این تیم نباشند و سرخپوشان فکر و تمرکز خود را تنها معطوف به بازی های پیش رو کنند.

منبع : خبرورزشی

انتهای پیام/

کد خبر 744472

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =