کد خبر 745855
۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
کافر همه را به کیش خود پندارد

برخورد متفاوت اپوزیسیون در واقعه مرگ مهسا امینی و حادثه شیراز خود سخن «کار خود نظامه» را نقض می‌کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، معصومه اصطلامی فعال رسانه‌ای در یادداشتی نوشت: بعد از روزها اغتشاش و ایجاد ناامنی در کشور بابت مرگ دختری که قطعاً دل هر انسانی را به درد می‌آورد، بعد از سر دادن شعار «زن، زندگی، آزادی» در داخل و خارج کشور، بعد از اتفاقات تلخ و بی حرمتی به ساحت قرآن کریم، بعد از تلاش برای بی شان کردن حافظان امنیت در کشور، بعد از تمام حوادثی که با دروغ یک پدر بدان دامن زده شد، شاهد حمله تروریستی در شاهچراغ بودیم.

چنان در خود پیچیدیم و درگیر کُری خواندن برای همدیگر بودیم که داعش و نیروهای تکفیری از آب گل‌آلود برای خود ماهی گرفتند!از دانشجویانی که سطح مطالبه‌گری آنها در حدی تنزل یافت که سطح دغدغه آنها مختلط بودن سلف دانشگاه شده تا جوانانی که فریب رنگ و لعاب گفتار دروغین رسانه‌های غربی شده‌اند و آتش به امنیت کشور زدند...همه مقصریم! قدر ندانستیم و عن‌قریب است نعمت امنیت از کف برود...ناتوی فرهنگی یعنی همین!

اینکه با رسانه دروغ و راست در هم آمیخته شود و به خورد بی بصیرت‌ها داده شود تا آشوب، اغتشاش، آتش زدن و بی حرمتی به مقدسات را به نام واهی انقلاب دهه هشتادی‌ها و انقلاب زن‌ها بشناسند و خود را قهرمان دروغین مملکت بخوانند! در میان هیجانات کاذب و دروغین عده‌ای فریب خورده دست شیطانی دشمن امنیت را نشانه رفته است.

دردناک این است که دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در هر واقعه تلخ اتفاق را گردن نظام می‌اندازند؛ مصداق روشن و بارز «کافر همه را به کیش خود پندارد».همین که برای این حادثه توئیت نمی‌زنید، استوری نمی‌کنید، عزاداری نمی‌کنید، فراخوان نمی‌دهید نشان از این دارد که این حادثه کار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست وگرنه همچون دیگر اتفاقات که جمهوری اسلامی را در آن مقصر می‌دانید رفتار می‌کردید!افرادی که چنین گفته‌ای لقلقه زبان‌شان است از اسلام و مسلمانی ایرانی جماعت هیچ نمی‌دانند که اگر نظام جمهوری اسلامی می‌خواست چنین رفتار کند که روزها قبل بساط این وحشی‌گری داعشی در کشور جمع شده بود و این حد بسیج و نیروهای نظامی کشور شهید و مجروح نمی‌شدند.

نیروی انتظامی که ذاتاً قوه قهریه است، در برخورد با مردم در جریانات اخیر چطور برخورد کرده است؟!اعتراض با اغتشاش و وحشی‌گری داعشی تفاوت دارد، هیچ کشور و نظامی وحشی‌گری و اغتشاش را برنمی‌تابد و قطعا‍ً در برابر آن برخورد سخت و سنگینی می‌کند ولی جمهوری اسلامی غیر از این است که صبوری کرد و مهربانی با فریب‌خورده‌ها را پیش گرفته است؟

هر چند همواره چنین بوده و است، کسی که خواب است را می‌توان بیدار کرد ولیکن کسی که خود را به خواب زده را نمی‌توان بیدار کرد!

انتهای پیام/*

کد خبر 745855

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =