کد خبر 746001
۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶
برخورد قاطع و بدون مماشات با فتنه‌گران مطالبه مردم است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هیچ گونه اهمال و کوتاهی از هیچ دستگاهی در برابر فتنه‌گران پذیرفتنی نبوده و برخورد قاطع و بدون مماشات با عوامل فتنه مطالبه مردم است.

حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با تسلیت حادثه غم‌بار حرم شاهچراغ (ع)، اظهارداشت: حادثه ای که در شیراز اتفاق افتاد فاجعه دردناک بسیار غم‌باری بود که دل همه را سوزاند و قلب‌ها را آتش زد، این حادثه تروریستی اوج شقاوت و پلیدی دشمنان یک ملت را به نمایش گذاشت.

وی بیان کرد: از نظر کسانی که حتی ذره‌ای انسانیت داشته باشند این حادثه زشت محکوم است، بانیان حادثه شیراز و عده‌ای که با غارت اموال مردم، به قرآن کریم و پیامبر اکرم (ص) جسارت کرده و حریم‌ها را شکستند را نباید از سلسله فتنه جدا دانست.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: در حقیقت آنچه که در شیراز رخ داد نتیجه جنایاتی بود که در ایام فتنه توسط فتنه‌گران و عمال استکبار در این کشور به وقوع پیوست، بنابراین همه کسانی که زمینه‌ساز این فتنه بوده و با حرف‌ها یا سکوتشان در فضای مجازی به آن فتنه دامن زدند، در این جنایت سهیم و شریک هستند و باید در برابر ملت ایران پاسخگو باشند.

محمودی تاکید کرد: امروز روز انتظار، تسامح و تساهل نیست، مردم از دستگاه قضا، قضات شجاع و غیرتمند انتظار دارند بر اساس قانون و متناسب با جنایات رخ داده با عوامل آن‌ها برخورد کنند و در این راه هیچ‌گونه کوتاهی از هیچ دستگاهی در برابر این فتنه‌گران پذیرفتنی نیست.

وی افزود: امروز مطالبه جدی مردم ایران برخورد قاطع و قانونی با عوامل فتنه و جنایتکاران است، باید همگی دست به دست هم داده و انسجام و اتحادمان را بیش از پیش حفظ کرده و به نمایش بگذاریم، مسوولان نیز خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: درست است که همه مردم به میدان آمدند و در مقابل فتنه‌گران ایستادند، اما در برخورد با عوامل فتنه از مسوولان نظام مطالبه جدی دارند و این مردم مستحق خدمت هستند.

محمودی ادامه داد: مسوولان در هر جایگاهی بایدخود را خادم و نوکر مردم دانسته و با تمام وجود به آن‌ها خدمت کنند، امید جوانان را تقویت و یاس و ناامیدی را از آن‌ها دور کنند تا این مردم همچنان در رکاب انقلاب و ولایت ثابت‌قدم بوده و حرکت در این راه نورانی را با تمام وجود ادامه دهند.

انتهای پیام/*

کد خبر 746001

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =