ساخت بیمارستان اسلامشهر پس از ۱۴ سال توقف به پیشرفت ۷۳ درصدی رسید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر پس از ۱۴ سال توقف، اکنون در دولت سیزدهم ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دکتر بهرام عین‌اللهی امروز در حاشیه بازدید رئیس جمهور از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهرستان اسلامی اظهار کرد: این پروژه از سال ۸۷ شروع شده است و اکنون ۱۴ سال که از عمر این پروژه سپری می‌شود.

وی یادآورشد: سال گذشته این پروژه ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و در مدت ۱۳ سال فقط ۳۰ درصد عملیات عمرانی آن پیش رفته بود که از سال گذشته با استقرار دولت مردمی تا امروز به ۷۳ درصد رسیده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در برنامه اجرایی این بیمارستان، طرح را مرحله بندی کردیم، افزود: ساخت بیمارستان اسلامشهر در دولت سیزدهم به پیشرفت ۷۳ درصدی رسید.

وی گفت: در مرحله نخست بناست بخش درمانگاه‌ها و اورژانس تکمیل و در مرحله دوم بخش درمانی و بستری این بیمارستان آماده و افتتاح شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی بخش اورژانس و درمانگاه‌ها به ۹۰ درصد رسیده و تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

از ابتدای شروع به‌کار دولت سیزدهم و بعد از موفقیت در مهار کرونا، وزیر بهداشت چندین بازدید میدانی از پروژه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر داشته است.

گفتنی است بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر سال ۱۳۸۷ کلنگ خورد و طبق قول مسئولان وقت قرار بود تا سال ۱۳۹۲ با تزریق چهار میلیارد تومان این بیمارستان تکمیل شود که تا سال گذشته پیشرفت فیزیکی آن به ۳۰ درصد رسیده بود. این بیمارستان در زمینی به مساحت ۶۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع در ۵ طبقه و در ۲ فاز ساخته و تکمیل می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 747467

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =