کد خبر 747485
۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴
دستگیری ۱۰۵ نفر از اراذل و اوباش در پایتخت

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از اجرای طرح محله محور خبرداد و گفت: با اجرای این طرح تعداد ۱۰۵ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ محمدرضا علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در سطح شهرستان، اظهار داشت: طرح امنیت محله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم خیز بهارستان با هماهنگی مرجع قضائی اجرا و اوباش مطرح که به صورت سازمان یافته به شرارت می‌پرداختند، شناسایی شدند.

وی ادامه داد: در این طرح که با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به اجرا در آمد، ۱۰۵ نفر از اراذل و اوباش معروف شهرستان دستگیر و ۶۱ عدد سلاح سرد کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اینکه متهمان جرایمی از قبیل شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر، شرکت در نزاع‌های دسته جمعی و ... را در پرونده کیفری خود دارند؛ تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ علیزاده در پایان با بیان اینکه پلیس اجازه هیچ گونه قدرت نمایی به اراذل و اوباش را نخواهد داد، خاطرنشان کرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون به شدت برخورد می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 747485

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =