اهانت آمریکایی‌ها به پرچم ایران خون ملی‌پوشان را به جوش آورد/ امروز تاریخ‌سازی می‌کنیم

ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان با یادآوری اهانت آمریکایی‌ها علیه ایران با حذف کلمه مقدس «الله» از پرچم مقدس جمهوری اسلامی گفت: غیرت ملی‌پوشان با این توهین آمریکا به جوش آمده، امیدواریم امروز شاهد تاریخ‌سازی بازیکنان ایران با پیروزی بر آمریکا و صعود به مرحله حذفی باشیم.

ادموند اختر، ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران‌نیوز با تحلیل پیش‌بازی تیم‌های ملی کشورمان و آمریکا در دور مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: تیم ملی کشورمان ابتدا در بازی با انگلیس نمایش همیشگی خود را نداشت و بازیکنان تحت تأثیر نام حریف قرار گرفته بودند، از سویی با مصدومیت بیرانوند کار برای ملی‌پوشان دشوارتر شد و روحیه بچه‌ها پایین آمد.


بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی ایران مقابل آمریکا از نگاه سایت گل


وی اضافه کرد: اما ملی‌پوشان در بازی با ولز با صحبت‌های کادرفنی اعتماد به نفس خود را بازیافتند و مشاهده کردید که اجازه نفس کشیدن به ولز را ندادیم و در نهایت ایران با تکیه بر تجربه و حرفه‌ای‌گری برنده این دیدار شد.

ملی‌پوش سابق فوتبال کشورمان درباره دیدار با آمریکا نیز تصریح کرد: تقابل با آمریکا اما متفاوت است و ملی‌پوشان ایران دارای تجربه بیشتری نسبت به تیم حریف هستند و با تکیه بر این مورد می‌توانند برنده شوند، چراکه تیم حریف میانگین سنی پایین‌تری دارد.

اختر متذکر شد: البته آمریکا تیم بسیار قدرتمندی است و نباید این تیم را دست‌کم گرفت، کما اینکه در دیدار با انگلیس حریف را به دردسر انداخت، اما اگر ملی‌پوشان ایران خودشان باشند شکست دادن آمریکا ممکن است، امیدوارم با سوت پایان بازی داور این ایران باشد که پیروز میدان شده است.

وی با یادآوری حاشیه‌سازی آمریکایی‌ها علیه ایران با حذف کلمه مقدس «الله» از پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: این حاشیه‌سازی‌ها قطعاً برای آمریکایی‌ها گران تمام می‌شود، چراکه غیرت ملی‌پوشان با این توهین آمریکا به جوش آمده، امیدواریم امروز شاهد تاریخ‌سازی بازیکنان ایران با پیروزی بر آمریکا و صعود به مرحله حذفی باشیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 747687

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =