رئیسی:

شعار دشمن آزادی اما هدفش ایجاد انحراف در جامعه است

افراد بی‌بصیرت اتفاقات خوب را نمی‌بینند
کد خبر 748182
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
شعار دشمن آزادی اما هدفش ایجاد انحراف در جامعه است

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه شعار دشمن آزادی اما هدفش ایجاد انحراف در جامعه است، گفت: افرادی که بصیرت ندارند اتفاقات خوب در کشور را نمی بینند .

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز با حضور در جمع مردم شهرستان رباط‌ کریم ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها بیان داشت: وقتی به سیره حضرت زهرا سلام الله علیها نگاه می‌کنیم حضرت فاطمه سلام الله علیها به درس چگونه زیستن را آموخته است .

وی افزود: آشنایی به سیره حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها برای بانوان الزامی و واجب است تا بانوان سرزمین مان بتوانند راه درست را پیدا بکنند.

رئیس جمهور کشورمان بیان کرد: دشمنان زندگی را از آرتین گرفته و با حضور در کشورهای دیگر مانند افغانستان زندگی را از آن‌ها سلب نمودند، شعارشان آزادی است اما هدفشان چیز دیگری است .

آیت الله رئیسی تاکید کرد: هدف دشمنان ما انحراف در جامعه است، آن‌ها می‌خواهند دانشجو و دانش‌آموز ما را از درس دور و آن‌ها را درگیر مسائل دیگری کنند .

وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف دشمنان این بود که تجارت ما را مختل کنند، اما نتوانستند آن‌ها می‌خواهند صادرات نفت ما را متوقف کنند اما موفق نشدند.

رئیس جمهور کشورمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی مشکلات و مطالبات در شهرستان رباط کریم، تشریح کرد: امروز مشکل عبور و مرور و وضعیت مترو را در این منطقه دیدیم که انشاالله به زودی سامان می‌یابد و حق مردم است که در این زمینه رفاه داشته باشند.

رئیسی درباره وضعیت آب و فاضلاب رباط کریم نیز اظهار داشت: بخش زیادی از کار پیش رفته و ۷۰ درصد پیشرفت داشته که در تخصیص اعتبارات مورد پیگیری است.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد روحیه شاد در جامعه بیان داشت: یکی دیگر از نکات مهم برای این منطقه ساخت اردوگاه یا مرکزی برای تفرج است و باید در این خصوص سرمایه گذاری شود.

رئیس جمهور کشورمان در خصوص نیازهای موجود در بخش مسکن، اضافه کرد: ساخت یک میلیون مسکن به خاطر نیاز کشور و مصوبه قانونی مجلس است و نیاز جدی مردم می‌باشد و طی بازدید امروز مشاهده شد که برخی از واحدهای مسکونی آماده است و مردم در آن ساکن شدند و برخی موارد تجهیزات نداشت و برخی هم نیمه کاره بود و ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.

رئیسی تاکید کرد: مدیران محترمی که به نام مقدس جمهوری اسلامی خدمتگزار مردم هستید بدانید که هر چه قدر از کار مردم گره گشایی شود باز هم کم است و از مدیران و رؤسای دستگاه‌ها به طور جد می‌خواهم صمیمیت و ارتباط با مردم و باز بودن درب اتاق‌های کارشان را برای شنیدن مسائل مردم در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/*

کد خبر 748182

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =