نوش‌آبادی خطاب به وزیر بهداشت:

روند احداث بیمارستان پیشوا تسریع شود

نیروهای طرح بیمارستان فعال در دوره کرونا جذب شوند
کد خبر 750203
۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
روند احداث بیمارستان پیشوا تسریع شود

نماینده دیار پانزده خرداد در دیدار با وزیر بهداشت و درمان خواستار تسریع در روند احداث بیمارستان پیشوا و اجرای طرح توسعه ظرفیت بیمارستان قرچک شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین نوش‌آبادی نماینده مردم دشت ورامین در دیدار با وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت بیمارستان پیشوا، اظهار داشت : تسریع در ساخت این بیمارستان پیشوا و تحویل آن در موعد مقرر وعده شده از سوی وزیر بهداشت مورد انتظار مردم است.

وی بیان کرد: ساخت بیمارستان جایگزین شهید مفتح ورامین با ظرفیتی بالای ۲۰۰ تخت بستری در حال اجرا است، که اتمام آن، نیازمند پیگیری جدی وزیر بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی استان تهران است.

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گفت: بیمارستان قرچک نیازمند توسعه ظرفیت است و در سفر چند ماه گذشته به دیار پانزده خرداد در خصوص افزایش تعداد تخت‌های بستری و رفع مشکل مدیریتی آن وعده داده شده بود.

نوش‌آبادی افزود: مرکز آموزش عالی سلامت ورامین نیازمند تامین اعتبار و ارتقاء و تقویت از طرف وزارت بهداشت و درمان است، بخش عمده تربیت نیروی انسانی را در حوزه بهداشت و درمان به دوش این مرکز است.

وی ادامه داد: جذب نیروهای طرحی در دوره کرونا که خدمات قابل توجهی به بیماران در بیمارستان‌ها ارائه دادند، ضروری است، همچنین تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در بیمارستان‌ها که شور اول آن در مجلس به تصویب رسیده است، نگرانی های این عزیزان را برطرف خواهد کرد.

انتهای پیام/*

کد خبر 750203

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =