واگذاری مجموعه ورزشی کشور دوست شمیرانات به بخش خصوصی

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات گفت: مجموعه ورزشی کشور دوست که در اثر آتش سوزی تعطیل شده بود، برای احیا در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسن رحیمی‌پور اظهار داشت: این مجموعه ورزشی طی سالیان گذشته در اثر حریق سوخت و تعطیل شد و از سوی دیگر امکان بازسازی و تعمیر آن میسر نبود، اکنون در قالب ماده ۲۷ مقرر شد تا در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد.

وی ادامه داد: در راستای اهداف اداره کل ورزش و جوانان تهران و تاکید مدیرکل، در خصوص استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بخش خصوصی امکان سرمایه‌گذاری در قالب ماده ۲۷ ایجاد شده است.

به گفته رحیمی پور، همچنین جهت افزایش سرانه ورزشی مناطق شمیرانات در لواسانات و رودبار قصران در قالب ماده ۲۷ بررسی‌هایی در دست انجام است که علاقمندان به سرمایه‌گذاری در بخش ورزش بتوانند در این حوزه مشارکت داشته باشند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شمیرانات خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که روند در اختیار گذاشتن این گونه اماکن را تسریع و بخش خصوصی را تشویق و ترغیب به سرمایه‌گذاری کنیم.

شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر دارای ۴۳ هیات ورزشی است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

کد خبر 750241

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =