امام راحل با شکوفایی استعداد جوانان در دفاع مقدس محاسبات دشمنان را بهم ریخت

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه گفت: این هنر حضرت امام (ره) بود که در دفاع مقدس استعداد جوانان را شکوفا کرد و تمام محاسبات دشمن را بهم ریخت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی محمد نائینی شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای روستاهای بخش مرکزی شهرستان ری با بیان اینکه امام خمینی (ره) اعتماد به نفس را درون جامعه و مردم تزریق کرد، اظهار داشت: ۹ ماه اول فرمانده جنگ بنی صدر بود او اعتقادی به سپاه و نیروهای مردمی نداشت و کار جنگ پیش نمی‌رفت،

وی افزود: با خواندن منشور امام راحل به عمق دفاع مقدس پی می‌بریم متاسفانه کمتر به شهدا می‌پردازیم این ظرفیت وجود دارد که برای تک تک شهدا یادواره بگیریم.

این مسئول خاطرنشان کرد: دفاع مقدس را اگر با اتفاقات و حوادث تاریخ مقایسه کنیم می‌فهمیم که معمار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) چه هماهنگی بین انقلاب و دفاع مقدس بوجود آوردند دفاع مقدس را به جنگ دفاعی عاشورایی تبدل کردند.

وی ادامه داد: این روزها در آستانه دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب هستیم یک روحانی فقیه و والا مقام در سن ۸۰ سالگی کاری کرد که دل‌ها به سمت حقیقت هدایت شد و خروشی شکل گرفت که قابل مقایسه با هیچ انقلابی نبود چون تغییراتی به وجود آورد که برنامه‌های سیاسی ابرقدرت‌ها را بهم زد.

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پاسداران گفت: انقلاب اسلامی یک مدل حکمرانی را ارائه کرد که بی‌نظیر بود و ملت پای کار آمدند، پیروزی به ثمر رسید و چون اهداف تمام قدرت‌ها به خطر افتاد و توطئه تجزیه‌طلبی، ترورهای فراگیر و گسترده در دهه ۶۰ از سوی دشمنان اجرا شد.

سردار نائینی افزود: در حوادث اخیر دشمن هرچه داشت به میدان آورد اگر این مسئولان و کارگزاران انقلاب بدانند در چه موقعیتی هستند و موضع مناسب و انقلابی بگیرند قطعا ما پیروز خواهیم بود.

وی اظهار داشت: از نظر آمریکایی‌ها ایران موازنه قدرت را بهم ریخته و آن‌ها هستند که به چالش کشیده شده‌اند، چون دشمن به ظرفیت‌ها و قدرت‌های ما واقف است و می‌داند با هر طرح جدیدی که به میدان بیاید ما آن را خنثی می‌کنیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

کد خبر 750243

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =