توزیع ۱.۵ میلیون تُن آرد مازاد در کشور

وزیر کشور گفت: حداقل ۱.۵ میلیون تُن آرد مازاد توزیع اما بخشی از آرد نانوایی‌ها در صنوف و صنایع مصرف می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، احمد وحیدی ظهر امروز در دومین نشست مشترک معاونین استاندار، مدیران کل ستادی، فرمانداران و بخشداران استان تهران با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز در استان تهران، اظهار کرد: در بسیاری از موارد ساخت و سازها در موارد گران‌قیمت از جمله حوزه شمیرانات انجام می‌شود، بنابراین باید رویکرد درستی برای مقابله با متخلفان این حوزه انجام شود.
وی با اشاره به برخی موضوعات درباره میزان توزیع آرد در سطح نانوایی‌ها، بیان کرد: حداقل ۱.۵ میلیون تُن آرد مازاد توزیع می‌شود اما بخشی از آرد نانوایی‌ها به صنف و صنعت منتقل و بخشی در گاوداری‌ها مصرف می‌شود.
وزیر کشور ادامه داد: کمبودی در زمینه توزیع آرد وجود ندارد، بلکه باید نظارت و پیگیری‌ها در این باره با جدیت بیشتری انجام شود.
وی درباره موضوعات مطرح شده درباره موضوع تعدد شوراها، گفت: پیشنهادها در این باره ارائه و در صورت نیاز برخی شوراها با یکدیگر ادغام شود.
وحیدی ادامه داد: استان تهران نقطه‌ای است که می‌تواند با انعکاس به موقع موضوعات از سوی فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، محلی برای هشداردهی درباره مشکلات و البته ارائه راه حل‌ها باشد.
وی با تاکید بر اینکه سرمایه اجتماعی دولت وابسته به عملکرد نمایندگان دولت در استان‌ها و شهرستان‌ها است، عنوان کرد: بیش از مشکلات معیشتی و موضوعات دیگر، آنچه برای مردم و البته دولت مهم است اینکه فرماندار و بخشدار با تمام توان در خدمت مردم باشد و کرامت آن‌ها حفظ شود.
وزیر کشور تاکید کرد: مسؤولان حافظ و مجری قانون باشند و هر مسوولی در هر جایگاهی به وظایف خود عمل کند، همچنین هیچ موضوعی در سطح شهرستان‌ها از نگاه مدیران دور نمانده و برای مسائل مختلف چاره‌اندیشی شود.
وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: هوبت برخی از این افراد احراز و بخشی نیز احراز نشده است که از نگاه ما حضورشان غیرقانونی است مگر آنکه در چارچوب قوانین حضور اتباع ثبت نام کنند تا هویت آنها برای ما محرز شود.
وی اظهار کرد: باید سازمانی متکفل این کار شود و تا پیش از آن اداره اتباع باید این کار را پیگیری کند و نوع ساماندهی حضور اتباع از جمله در موضوعات اشتغالزایی مشخص و روشن شود.
وزیر کشور اضافه کرد: افرادی که حاضر نیستند تحت شناسایی قرار بگیرند، درصورت امکان مشکل آنان حل و یا موضوع حضور غیرقانونی بودنشان تعیین تکلیف شود.
انتهای پیام/*

کد خبر 750310

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =