استقبال از جشنواره فجر بیشتر از سال‌های گذشته بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: در همه بخش‌های جشنواره فجر، استقبال بسیار خوب بوده حتی بهتر از سال‌های گذشته بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگویی ، درباره میزان استقبال از جشنواره فجر گفت: در همه بخش‌ها، استقبال بسیار خوب بوده حتی بهتر از سال‌های گذشته است.

وزیر ارشاد با بیان اینکه جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن‌ماه آغاز می شود، بیان کرد: بسیاری از خواننده‌های مشهور اجرا گذاشتند و ما هم از این فعالیت‌ها حمایت می‌کنیم.

اسماعیلی گفت: بنا داریم فعالیت های فرهنگی نظیر جشنواره تئاتر فجر پرنشاط و پرشور برگزار شود. استقبال از جشنواره تئاتر فجر به حدی زیاد بود که ملت برای تماشای تئاتر روی زمین نشسته بودند.

وی افزود: جشنواره فیلم فجر نیز با استقبال بسیاری روبرو بود و مردم برای تماشای فیلم‌های جشنواره فجر به سختی بلیط پیدا می‌کردند و صف‌های طولانی برای خرید بلیط تشکیل شده بود که نشان از نیاز مردم به این فضا دارد.

وزیر ارشاد ضمن تاکید بر اینکه جامعه به شور و نشاط حاصل از جشنواره‌ها و رویدادهای فرهنگی نیاز دارد، تصریح کرد: ما در حال تقویت فضای شور و نشاط در چارچوب قانون هستیم. تاکید می کنم دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چارچوب قانون از همه فعالیت‌های فرهنگی و هنری حمایت می‌کند.

منبع : فارس

انتهای پیام/

کد خبر 751106

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =