به هیچ‌وجه در برف تهران نه غافلگیری بوده نه کم‌کاری

رئیس پلیس راهور تهران به برف تهران اشاره کرد و گفت: از تمام کسانی که در این ایام کار کردند، تشکر می‌کنم، بیشتر از میزان رضایت ما کار انجام شد. وقتی نگاه می‌کردیم که کارگران شهرداری دائم در حال فعالیت هستند، اگر منصف باشیم باید تشکر کنیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران با پرداختن به بارش برف اظهار کرد: مجموعه واحدهای خدمات‌رسان اعم از بخش های مختلف شهرداری و پلیس وظیفه ذاتی شأن این است که در هنگام برف و باران یکسری خدمات را انجام دهند البته بر حسب ضوابط قانونی.

وی افزود: قبل از زمستان و بارش برف دستگاه های مرتبط با هم جلسه برگزار می کنند و از تجهیزات خود استفاده می کنند تا غافلگیر نشوند. قبل از بارش برف هم طبق گزارش هواشناسی اطلاع رسانی صورت می‌گیرد و بحث غافلگیری اصلا وجود ندارد.

وی عنوان کرد: شاید ما اطلاع رسانی نکرده باشیم و خدماتی که اتفاق می افتد را نگفته باشیم اما چیزی که در این مدت وجود دارد و اتفاق افتاده بحث هماهنگی بخش های مختلف شهرداری با پلیس راهور و راه اندازی مراکز کنترل است که در بخش های مختلف نظارت می کنند.

سردار حمیدی با بیان اینکه طبعا خدمات حوزه بزرگی مثل شهر تهران نمی تواند، بی اشکال باشد، تصریح کرد: حتما در هنگام بارش نسبت به شرایط عادی، ترافیک پر حجم تر خواهد بود، چون بخش زیادی از مردم به جای حمل و نقل عمومی از خودروی شخصی استفاده می کنند.

وی اضافه کرد: در هنگام بارش کندی حرکت ایجاد می شود اما این به معنی غافلگیری و عدم خدمات شهرداری و پلیس نیست، بلکه امکانات ما در حد تقاضا نبوده است.

سردار حمیدی همچنین اظهار کرد: در این ایام به غیر از چند نقطه که حجم بارش زیاد بود، مشکل خاصی نداشتیم و تردد در شهر در جریان بود.

وی افزود: من شاهد بودم نیروهای خدماتی شهرداری ۴ بار یک مسیر را برف روبی کردند اما تا بر می گشتند، دوباره پر می شد. البته با توجه به حجم بارش تجهیزات در بعضی نقاط هم کم می‌آمد، اما به هیچ‌وجه کم کاری نبود.

رئیس پلیس راهور تهران با بیان اینکه از تمام کسانی که در این ایام کار کردند، تشکر می کنم، گفت: بیشتر از میزان رضایت ما کار انجام شد. وقتی نگاه می کردیم که کارگران شهرداری و تجهیزات این مجموعه دائم در حال فعالیت هستند، اگر منصف باشیم باید تشکر کنیم.

منبع : فارس

انتهای پیام/

کد خبر 751240

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =