محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۱۴۰۲ در محورهای شرق استان تهران اعلام شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۱۴۰۲ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ ایرج کهریزی با اشاره به خدمات سفرهای نوروزی اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی افزایش حجم تردد و ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور محدودیت‌های ترافیکی از روز سه‌شنبه مورخه ۲۳ اسفندماه تا پایان روز سه‌شنبه ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی افزود: تردد موتورسیکلت‌ها در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌های استان و محور هراز ممنوع است و تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه شرق استان تهران با اشاره به محدودیت ترافیکی در محورهای استان گفت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت ۰۶:۰۰ روز سه‌شنبه مورخه ۲۳/۱۲/۱۴۰۱ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز شنبه مورخه ۰۵/۰۱/۱۴۰۲ و از ساعت ۰۶:۰۰ روز پنجشنبه مورخه ۱۰/۰۱/۱۴۰۲ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز سه‌شنبه مورخه ۱۵/۰۱/۱۴۰۲ از محور هراز (رودهن به آمل و بالعکس) ممنوع است.

سرهنگ کهریزی در خصوص اعمال ممنوعیت تردد در محور هراز ابراز داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ تاریخ‌های ۱۴،۱۳،۱۲،۱۱،۴،۳،۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ الی ساعت ۲۴:۰۰ همان روز از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس‌راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تاریخ‌های مذکور الی ساعت ۲۴:۰۰ از آب اسک به رودهن به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی همچنان به محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه اشاره داشت که تردد انواع تریلرها از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخه ۲۴/۱۲/۱۴۰۱ و از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ تاریخ‌های ۲۵،۲۶،۲۷،۲۸،۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ و از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ تاریخ‌های ۳ و ۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ و ۱۱،۱۲،۱۳ و ۱۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ از محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی تأکید کرد: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به‌منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت در محور هراز اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس‌راه شرق استان تهران از آمادگی کامل مأموران پلیس راه جهت ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان خبر داد و خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و نهایت همکاری در تأمین نظم و امنیت جاده با تیم‌های مستقر در محورها را داشته باشند و همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌ها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس‌راه به شماره ۷۶۲۱۹۱۰۰ با پیش شماره ۰۲۱ و سامانه گویای وضعیت راه‌ها (۱۴۱) تماس حاصل کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 752517

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =