بازرسی از ۵۰۰ واحد صنفی و تشکیل ۷۳ پرونده تخلفی در ورامین

سرپرست اداره صمت ورامین گفت: در آغازین روزهای اجرای طرح نظارتی نوروزی، بازرسی و نظارت بیش از ۵۰۰ واحد صنفی در این شهرستان انجام شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد داودی جاوید سرپرست اداره صمت ورامین صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۲ که از ۱۵ اسفند ماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت، در آغازین روزهای اجرای طرح بیش از ۵۰۰ واحد صنفی در رسته‌های قالیشویی، کیف و کفش، پوشاک و فروشگاه‌های عرضه اجناس تنظیم بازار وکالاهای اساسی مورد بازرسی و نظارت بازرسان اداره صمت قرار گرفتند.

وی افزود: طی این بازرسی‌ها که به صورت مستقل و مشترک همراه با فرمانداری و ادارات تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت، دامپزشکی، اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی صورت پذیرفته از میان واحدهای تحت بازرسی، برای ۷۳ واحد متخلف پرونده تخلف اعم از گران‌فروشی، تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و... با ارزش بالغ بر ۳۵۴ میلیون تومان تشکیل و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال گردید.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین عنوان کرد: شهروندان عزیز ضمن خرید از واحدهای دارای پروانه کسب و قانون‌مدار، در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره ۱۲۴ (ستاد خبری وزارت صمت) و یا از طریق سامانه www.۱۲۴.ir تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت به شکایات این عزیزان رسیدگی گردد.

انتهای پیام/*

کد خبر 752566

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =