ماجرای تخریب پل هوایی شهرک صنعتی خاوران و خطر جانی کارگران

رئیس اتحادیه فروشندگان چوب، تخته و فرآورده‌های خام چوبی استان تهران گفت: با تخریب پل هوایی مسیر تردد کارگران در جاده خاوران، نمی‌دانیم افراد چگونه باید از جاده عبور کنند.

اسماعیل الهیان در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران‌نیوز، اظهار کرد: در جاده خاوران پل هوایی مسیر تردد کارگران و کارمندان صنف چوب، تخته و فرآورده‌های خام چوبی بود را تخریب کرده‌اند و حال نمی‌دانیم نیروهای ما چگونه باید از یک سوی خیابان به سوی دیگر بیایند.

وی اضافه کرد: با این شرایط جان بسیاری از کارگران ما در خطر است، چرا که قادر نخواهند بود بدون پل هوایی از مسیر خود در شهرک خاوران عبور کنند، معلوم نیست اداره راه و شهرسازی بر چه مبنایی این تصمیم را اتخاذ کرده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان چوب، تخته و فرآورده‌های خام چوبی استان تهران بیان کرد: در این رابطه با شهرداری قیام‌دشت، پلیس راه و بخشداری نامه‌نگاری‌های لازم را انجام داده‌ایم تا شاید راهکاری تعیین کنند که جان چند صد کارگر و پرسنل در خطر نباشد.

الهیان عنوان کرد: در حال حاضر ۲۰ هزار نیروی کار در شهرک صنعتی خاوران فعالیت می‌کنند که از پاکدشت، قیام‌دشت، خاورشهر، عباس‌آباد و ... به شهرک خاوران می‌آیند.

وی با بیان اینکه پل هوایی از مسیر شهرک خاوران تا آن سوی جاده را نیروهای ما آماده کرده بودند، ادامه داد: اداره راه و شهرسازی بدون هیچگونه هماهنگی‌، پل هوایی را تخریب کرده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان چوب، تخته و فرآورده‌های خام چوبی استان تهران اضافه کرد: حتی به پلیس راه در شریف‌آباد هم گزارش دادیم که جان کارگران شهرک صنعتی خاوران در خطر است، اما فایده‌ای نداشت.

الهیان تصریح کرد: مگر می‌توان با پای پیاده از جاده خاوران عبور کرد؟! باید پلی برای تردد وجود داشته باشد، اما متأسفانه این پل برداشته شده، پلیس راه هم اعلام کرد که شرایط دشوار است و کاری از دست ما برنمی‌آید.

وی ابزار امیدواری کرد مسئولان مرتبط پای کار بیایند و فکر اساسی برای این موضوع بکنند.

انتهای خبر/

کد خبر 755093

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =