افتتاح پایگاه بسیج شهید حیدرزاده در روستای قمصر

عصر امروز پایگاه بسیج شهید حیدرزاده واقع‌ در مسجد امام رضا(ع) روستای قمصر به دست برادر این شهید بزرگوار افتتاح شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عصر امروز پایگاه بسیج شهید حیدرزاده واقع‌ در مسجد امام رضا(ع) روستای قمصر به دست برادر این شهید بزرگوار افتتاح شد و با اهدای حکمی ۳ ساله علی بهرامی به عنوان فرمانده پایگاه شهید حیدرزاده منصوب شد.

گسترش دامنه بسیج فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی

محمود بداغی در این مراسم با اشاره به اهمیت وجود پایگاه‌های بسیج گفت: بسیج وظایف متعددی در فضای داخلی مثل گشت‌های مختلف، تشکیل حلقه‌های صالحین، امور فرهنگی، کادرسازی و ... دارد اما وظیفه و نقش خارجی این شجره طیبه گسترش دامنه بسیج فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به وجود مسائل عمیق در پشت‌صحنه اغتشاشات اخیر، تصریح کرد: کشورهای زیادی در متن براندازی نظام حضور و اذعان داشتند که بسیج بدون سلاح وارد عمل شده، با این هرج‌ومرج مقابله و دست دشمنان را از این خاک پاک کوتاه کرد.

فرمانده ناحیه حضرت روح‌اله(ره) باقرشهر اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با افتتاح پایگاه‌ها و گسترش این فرهنگ، بسیج جهانی را تجربه و این حرکت را به ظهور حضرت حجت(عج) متصل کنیم.

رشد و اعتلای فرهنگی جامعه، سرلوحه بسیج است

بهرامی فرمانده پایگاه بسیج شهید حیدرزاده در ادامه بیان کرد: بسیج یک فرهنگ است و فعالیت این پایگاه‌ها که در جهت ‌تحقق اهداف و برنامه‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند، در هر نقطه از بخش کهریزک ملموس بوده و توسعه و ارتقاء پایگاه‌ها برای مردمان آن منطقه بسیار مفید خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به وضعیت کنونی جامعه گفت: بسیج همواره رشد و اعتلای فرهنگی جامعه و تلاش در جهت برقراری نظم و امنیت منطقه را سرلوحه امور قرار داده و امیدواریم با تلاشی بیش‌ از پیش و بهره‌گیری هرچه بهتر از ظرفیت‌ها و استعدادهای جوانان منطقه، پویایی بیش‌تر در تمامی عرصه‌های اجتماعی و امنیتی رقم بخورد.

فرمانده پایگاه بسیج شهید حیدرزاده در پایان گفت: با افتتاح این پایگاه امیدواریم در تعامل با مردم روستا، دهیاری و شورای اسلامی، اقدامات فرهنگی و اجتماعی مناسبی ارائه نموده و شاهد یک پایگاه فعال در سطح منطقه باشیم.

لازم به ذکر است شهید حیدرزاده، محصلی بود که با اصرار و ویرایش شناسنامه به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد و در عملیات والفجر ۴ به شهادت رسید. پیکر مطهر وی پس از ۱۰ سال به آغوش خانواده بازگشت.

انتهای خبر/*

کد خبر 755435

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =